Zvracení předškoláka po ránu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19
30.10.21 10:09

Zvracení předškoláka po ránu

Dobrý den, máte někdo zkušenosti se zvracením dítěte po ránu? Tento měsíc je to už podruhé, co 4,5 lety syn zvrací hned po tom, co vstane z postele. Teplotu nemá, průjem nemá. Nejsme si vědomi dietní chyby. obvykle mu zvracení vymizí během dopoledne a je to pak ok. Máte zkušenosti? Samozřejmě budeme řešit s doktorkou, ale zkušenost maminek může hodně napovědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
339
30.10.21 10:12

A má jít v ten den do školky? Nemohlo by to být tím, že tam nechce jít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
30.10.21 10:19
@BeaL píše:
A má jít v ten den do školky? Nemohlo by to být tím, že tam nechce jít?

Je to shodou náhod o víkendu ráno. Do školky chodí rád a víkendy má doma taky rád. Na psychiku to nevypadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
30.10.21 10:20

Nedělá se mu třeba spatne z hladu? Já jako malá to tak mívala, vlastne i v dospělosti, když mám rano hlad, tak je mi spatne na zvracení… a nebo nějaký psychicky blok? Nebojí se do školky? Neublizije mu tam někdo? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7261
30.10.21 10:25

Nemá to z nervů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1325
30.10.21 10:33

Syn takto první půl rok zvracel z nervů, míval prujmy, zvracel i ve školce. Bylo to z nového prostředí, chodit tam moc nechtěl, i když se mu tam ve výsledku docela líbilo. Bravala jsem ho třeba po 3 h domu, aby nemusel jist oběd, když zvracel. Pak byl třeba měsíc doma atd a po půl roce si sám řekl, že chce chodit a jedl a tyto potíže přestaly. Nějak k té školce dozral, to mu byly 4.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
30.10.21 10:36
@Terez001 píše:
Syn takto první půl rok zvracel z nervů, míval prujmy, zvracel i ve školce. Bylo to z nového prostředí, chodit tam moc nechtěl, i když se mu tam ve výsledku docela líbilo. Bravala jsem ho třeba po 3 h domu, aby nemusel jist oběd, když zvracel. Pak byl třeba měsíc doma atd a po půl roce si sám řekl, že chce chodit a jedl a tyto potíže přestaly. Nějak k té školce dozral, to mu byly 4.

Dobrý den, syn chodí do školky už druhý rok, líbí se mu tam, chodí tam rád, těší se tam. Průjmy u zvracení nemá. Zvrací ráno o víkendu. nyní podruhé a nevíme o dietní chybě. Večer měl chleba s lucinou a kousek kiwi. Napadá mě, jedině to kiwi že ho mohlo večer podráždit? Ale zvracel až ráno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
30.10.21 10:55

Co se týče ovoce, tak se má jíst prý dopoledne. Protože když večer, tak v žaloudku hnije celou noc. (Ale kivi nevypadá na příčinu zvracení…)

Jinak Ti zakladatelko neporadím. Ať to synkovi co nejdřív přejde!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
714
30.10.21 10:58
@BeaL píše:
Co se týče ovoce, tak se má jíst prý dopoledne. Protože když večer, tak v žaloudku hnije celou noc. (Ale kivi nevypadá na příčinu zvracení…)Jinak Ti zakladatelko neporadím. Ať to synkovi co nejdřív přejde!

Cože? :mrgreen: Větší blbost jsem nikdy nečetla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4491
30.10.21 11:04
@BeaL píše:
Co se týče ovoce, tak se má jíst prý dopoledne. Protože když večer, tak v žaloudku hnije celou noc. (Ale kivi nevypadá na příčinu zvracení…)Jinak Ti zakladatelko neporadím. Ať to synkovi co nejdřív přejde!

Když se sní dopoledne, hnije v žaludku celý den :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat