Zvracení při antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacka865
Povídálka 29 příspěvků 16.03.18 20:58
zvraceni pri antikoncepci

Dobry den muzu se zeptat mam takovy problem 7:40 sem si vzala tabletu antikoncepce a zvracela sem kolem 14 hodiny muze to mit vliv na ucinek. beru yadine kde v letaku stoji pokud zvracite za 3-4 hodiny tak tableta je neucina mam si vzit jeste jednu zvracela sem za 6 hodin.

Reklama

Reakce:

kacka865
Povídálka 29 příspěvků 16.03.18 21:05

Nekdy sem zvracela vecer ale dnes odpoledne

unuděná
Závislačka 4871 příspěvků 1 inzerát 16.03.18 21:07

@kacka865 asi bych zvazila i duvod zvraceni. Protoze pokud mas nejakou strevni chripku, pak muze byt narusena i peristaltika, vstrebavani ze zaludku a strev. Pokud ti jen nesedl obed a vyhodilas ho, dalsi tabletu bych si nebrala.Ale nikdy neni od veci se tyden chranit i jinak.

kacka865
Povídálka 29 příspěvků 16.03.18 21:09
@unuděná píše:
@kacka865 asi bych zvazila i duvod zvraceni. Protoze pokud mas nejakou strevni chripku, pak muze byt narusena i peristaltika, vstrebavani ze zaludku a strev. Pokud ti jen nesedl obed a vyhodilas ho, dalsi tabletu bych si nebrala.Ale nikdy neni od veci se tyden chranit i jinak.

asi jsem neco snedla spis mi bylo po obede trochu blbe tak sem tomu i pomohla a bylo mi dobre (prsty do krku asi me odsoudite ale anorexie to neni stalo se mi to 1×)

kacka865
Povídálka 29 příspěvků 16.03.18 21:11
@kacka865 píše:
asi jsem neco snedla spis mi bylo po obede trochu blbe tak sem tomu i pomohla a bylo mi dobre (prsty do krku asi me odsoudite ale anorexie to neni stalo se mi to 1×)

jsem tyden pred menstruaci a pristi tyden ani pohlavni styk neplanuji

Xsenova
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 16.03.18 21:57

X

Janli
Závislačka 3864 příspěvků 6 inzerátů 17.03.18 00:24

Tabletka byla dávno ve střevech, toho bych se fakt nebála.

Teruška21
Nováček 7 příspěvků 20.03.18 18:51

Prosim potrebovala bych poradit doktorka mi  napsala antikoncepci, nikdy jsem ji predtim nebrala, a vzala jsem si dneska uz jeden prasek..a az potom jsem si prečetla že si ho mam vzit prvni den menstruace.. je to problem??? 

unuděná
Závislačka 4871 příspěvků 1 inzerát 20.03.18 19:05

@Teruška21 a v jake fazi cyklu jsi.?
problem to neni kazdopadne, jen se ten prvni mesic chran jeste i jinak.

Teruška21
Nováček 7 příspěvků 20.03.18 19:15

@unuděná za 2 dny nam dostat menstruaci

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama