Zvracení s troškou krve v těhotenství

Anonymní
22.10.20 12:24

Zvracení s troskou krve v těhotenství

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli nejaka z vás zažila v těhotenství něco podobného. Před pěti dny jsem po probuzení vyzvracela šťávy s příměsí světlé krve. Zasla jsem si proto na gynekologii, miminko se zda byt v pořádku. Jenze dneska se mi to stalo znovu, ovšem přijde mi, ze to není ze žaludku, ale nekde z cest dýchacích. Často mě také páli zaha. Drive jsem zvracela skoro každý den a zadnou krev jsem neměla. Mám se obávat? Jsem dlouhodobě zahlenena a mám drazdivy kašel, hlavně po ránu, ale to je už dlouhodobý problém. Od rána zkouším volat obvodní lékárce, jenze se nemůžu dovolat. Mate s tím někdo zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7079
22.10.20 12:27

Popraskany zilky v krku z toho kasle bych rekla, nasadila bych ascorutin.

Příspěvek upraven 22.10.20 v 12:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
610
22.10.20 12:28

S největší pravděpodobností sis zvracením poškodila sliznici jícnu nebo kašláním sliznici dýchacích cest. Podobně jako při smrkání se poškodí sliznice v nose. Pokud nebereš železo, tak můžeš sledovat, jestli nemáš černou stolici, to by pak mohlo krvácet přímo ze žaludku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19652
22.10.20 12:46

Me se to stavalo taky, kdyz jsem často zvracela, proste sem si podrazdila krk. Jestli je ta krev svetla a je ji malo, tak mas pravděpodobně jenom nekde poskrabany krk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
22.10.20 12:49

No teď jsem se dovolala obvodní a ta mi doporučila návštěvu orl a kdyžtak gastro. Tak jsem zvedava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
22.10.20 12:49
@Kriss Tina píše:
Me se to stavalo taky, kdyz jsem často zvracela, proste sem si podrazdila krk. Jestli je ta krev svetla a je ji malo, tak mas pravděpodobně jenom nekde poskrabany krk.

Ale prave dříve jsem zvracela každý den několikrát a nic… až teď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19652
22.10.20 12:56

@Lenka2666 no prave, ono chvili trva nez se ti ten krk podrazdi. Me se to stavalo,
kdyz sem v těhotenství zvracela treba mesic v kuse, ne hned jak mi bylo spatne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5182
22.10.20 13:37

Manžel to mívá od kašle, věčně má polštáře a kapesníky od krve.. Zrejme prasklé žilky nebo tak něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama