Zvracení v těhotenství až od druhého trimestru?

1278
8.6.15 11:01

Zvraceni v tehotenstvi az od druheho trimestru?

Ahoj. Jsem v 15tt. Na zacatku mi krome unavy nic nebylo, jen snad tri dny po nemoci jsem mela bolesti od zaludku, ale od te doby nic. Az vcera rano jsem malem zvracela, potom po obede zase malem, to jsem to jeste rozdychala, ale vecer uz ne, trikrat jsem sedela u misy, jsem unavena jeste ted z toho a neni mi nejlip. Je to v tehotenstvi normalni? Myslela jsem, ze pokud je prvni trimestr v pohode tak pak uz se nezacne zvracet. Jeste mi napadlo, jestli to nemuze byt z tech veder, co ted byli. Ale spatne mi bylo az v nedeli a to uz bylo osklive.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

982
8.6.15 11:04

Já třeba u prvního zvracela až od 13tt a pustilo mě to až kolem toho 28tt..teď zvracim od 6tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10365
8.6.15 11:05

Bohužel je, blila jsem jak amina poslední dva měsíce, nejdřív jsem měla kašel (a z každýho většího zakašlání šlo všechno ven), pak už „jen“ nevolnosti. Ale já měla celkově to těhotenství na houby, bylo mi blbě i po vitamínech :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1278
8.6.15 11:15

:( ach joooo..no ja mela doted tehu uplne v pohode. I prvni tehotenstvi, tomi nebylo blbe snad vubec, jen parkrat mezi 5-6 vecer trochu nevolnost, ale tot vse. Ted mi casto boli zada a jestli jeste ke vsemu zacnu od ted zvracet tak to se teda tesim.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Any11
8.6.15 11:52

Ja zvracela cele tehotenstvi… byla to takova dobra dieta.

• Nahlásit
  • Citovat
13549
8.6.15 11:54

Me bylo taky zle zruba od 3 mesice a skoro celej druhej trimestr :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1278
8.6.15 13:52

Mne prave prislo divne, ze na zacatku nic a ted zvraceni :/ ale jak ctu, tak mozne e v tehu vsechno :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.15 06:05

@mattez je ahoj mattez to mi je líto ze Ti je takhle špatně. já mám to same, každý říkal ze bude lip, ale přijde mi ze je jenom hůř. ted jdeme na 12. Týden :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama