Zvracení v těhotenství s prckem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janina_89
Povídálka 20 příspěvků 08.05.19 20:25
Zvracení v těhotenství s prckem

Jak jste řešili, zvládali zvracení(několikrát za den s velkou unavou) v těhotenství s dalším dítětem, batoletem doma? Nemám možnost hlídání. Bral si některý muž OCR?. Díky za rady tipy

Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1792 příspěvků 08.05.19 20:27

Ne, prostě jsem se vyzvracela s děckama za dveřma, hodně na nevolnost a únavu pomáhaly procházky a pobyt venku, tak pohoda.

Kriss Tina
Extra třída :D 10165 příspěvků 08.05.19 20:37

Jak bych to řešila, stejne jako když du třeba na záchod :D syn prostě čekal za dverma, já to vyhodila a jelo se dal :D kdyby si měl chlap brát kuli tomuhle OČR tak je se mnou doma půl roku :roll: občas malej koukal co se děje, se ptal maminko co se děje, roztomilej :mrgreen: a to sem blila co pár minut třeba i jenom čistou vodu, takže paráda…

Travelerka
Kecalka 230 příspěvků 08.05.19 20:47

Já jsem problila celodenně 4 měsíce. Naštěstí už to teď ustoupilo a zůstaly jen mírné nevolnosti. Dcera už věděla, že je mamince špatně a jen se ptala „blít?“ :mrgreen: Manžel si ale bere velmi často home office, takže byl podstatnou část doma s námi a staral se. Nebo odpoledne byla malá s babičkou a já spala. Každý den si po obědě musím lehnout, jinak to nezvládám. Neumím si představit, být doma sama bez pomoci.

lovethelife
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 08.05.19 21:31

Ne, prezivala jsem… :roll: do toho jsem chytla brutální střevní chřipku a dcera (16m) 6. Nemoc. Pomalu se vracím do života, ještě mi není dobře, ale už je to brnkacka, začínám zase vařit, naklizet a fungovat. Je to děsný období, ale člověk to nějak přežije… A mám hodně pomahaciho manžela, takže vždycky přišel z práce a doma druhá sichta. Staral se o mě, o dceru a o domácnost, jak nejlépe zvladal. Je to milacek :srdce:

Příspěvek upraven 08.05.19 v 21:33

Lara Farseer
Ukecaná baba ;) 1171 příspěvků 08.05.19 21:31

Zazivam aktuálně. Mám doma 15m klucika, do toho 10. týden. Naštěstí zvracim jen tak jednou dvakrát denně (narodil od prvního těhotenství, kdy jsem problila dny) a jsem šíleně unavená. Nevolno mi je teda furt ale zvracení není tak častý. K tomu mám poloviční úvazek a padám fakt na hubu i když je většina z domova. Musím to zvládnout no.

Malej z toho nema rozum, občas vyděšeně kouká ale dobrý…

sonik8721
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 09.05.19 07:46

@janina89
Pokud je Ti fakt hodně špatně, myslím, že není problém, aby si vzal manžel OČR, ovšem je to jen stejně na 9 dní :?
Já když si představím, jak mi bylo v těhotenství, imrvere jsem ležela ve špitálu nankapackach a zvracela 24/7 i po vodě, tak.si vždy říkám, jestli bych takhle zvládla další tehu při prckovi…
Nicméně, i tak bysme s přítelem chtěli, tak uvidíme, stále se utesuju, že každé tehu je jiné, i když obě moje tehu (první trvalo chvíli, než jsem potratila) byla jako přes kopírak :face_vomiting: :grin:
Ale mám výhodu v tom, že přítel si kdyžtak může vzít homeoffice no…

Držím palečky, ať to nějak přežiješ a nevolnosti brzo ustoupí :hug:

janina_89
Povídálka 20 příspěvků 09.05.19 11:51

Všem moc díky! Je pro mě asi důležitý slyšet že se to dá přežít. Ještě nejsem těhotná ale poprvé sem nedělala nic jiného než zvracela a spala tak jste mě uklidnili že se to zvládnout dá. Mám taky skvělého manžela ale nemůže být právě půlku těhotenství s náma doma.
Díky všem

lovethelife
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 09.05.19 12:45

@janina89 já bych spíš řekla, že musi :lol: ono nic jiného nezbyde :mrgreen: i když teď se mi to směje…

Váš příspěvek
Reklama