Zvracení v těhotenství - zvládáte brát listovku?

1029
11.11.19 11:31

Zvraceni v tehu - zvladate brat listovku?

Beru ji tak ob den, kdyz je to lepsi a udrzim ji. Myslite ze to staci? Cekam dvojcata, beru 800.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

276
11.11.19 11:44

@KaroliS me pomohlo brat to pred spanim, to mi blbe nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
723
11.11.19 11:50

Já jsem brala vitamíny až po snídani, na lačno letěly ven

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
11.11.19 11:59

Já tablety nezvládla tak jsem na doporučení gyn. pila Gravimilk ale taký ne vždy mi sedl :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1029
11.11.19 12:07
@Betyssek píše:
@KaroliS me pomohlo brat to pred spanim, to mi blbe nebylo.
@Sue2008 píše:
Já jsem brala vitamíny až po snídani, na lačno letěly ven
Diky, na lacno by letely ven i kdybycb nebyl tehule, bohuzel nektere dny jsou blbe cely den.
@Katar píše:
Já tablety nezvládla tak jsem na doporučení gyn. pila Gravimilk ale taký ne vždy mi sedl :)

Aha, to se prodava v lekarne nebo v dogusce? Uz jsem to nekde videla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
11.11.19 13:51

@KaroliS
V lékárně, drogerii i v obchodě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26866
11.11.19 14:29

Listovku bys brát skutečně měla… určitě po jídle - ne na lačno. A lepší asi ve chvíli kdy máš vychytané, že ti není tak zle - u mě večer.

Ještě mě napadlo jestli nebereš Mamavit? Koho znám tak po něm zvracel. Já taky. Ten je fakt hroznej. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1029
11.11.19 16:20
@FreeLady12 píše:
Listovku bys brát skutečně měla… určitě po jídle - ne na lačno. A lepší asi ve chvíli kdy máš vychytané, že ti není tak zle - u mě večer.Ještě mě napadlo jestli nebereš Mamavit? Koho znám tak po něm zvracel. Já taky. Ten je fakt hroznej. :roll:

Urcite nezvracim po mamavitu. Mam proste vazne celodeni tehotenske nevolnosti i prez uzivani torecanu. Samozrejme nektery jidlo to spousti vic, vcetne leku, proto se ptam, jestli by ta 800 listovka ob den stacila, pac casteji to proste neudrzim, nebo jestli to mam radsi resit s gyn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
276
11.11.19 19:56

@FreeLady12 jooooo me delal blbe gravital. Ted mam pregnafolin z drmaxe a uz mi blbe neni vubec :oops: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1029
11.11.19 20:04
@Betyssek píše:
@FreeLady12 jooooo me delal blbe gravital. Ted mam pregnafolin z drmaxe a uz mi blbe neni vubec :oops: 8)

A kolikaty jsi tt?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
276
12.11.19 02:46

@KaroliS 10. 8) ted se to uz lepsi, ale posledni cca 4 tydny jsem jenom prolezela nebo :poblion: :poblion: :) :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26866
12.11.19 07:55

Nechci nikoho děsit jo? Ale já zvracela 3× - 4× denně až do půlky pátého měsíce… bylo to strašný :poblion: :zed: A to jsem čekala jen jedno… s dvojkama to bude asi horší no… ty vyšší hladiny hormonů :nevim:
Závist ženám, kterým to nic nedělalo :andel: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1029
12.11.19 10:00
@Betyssek píše:
@KaroliS 10. 8) ted se to uz lepsi, ale posledni cca 4 tydny jsem jenom prolezela nebo :poblion: :poblion: :) :lol: :mrgreen:

Hm, no je to des. Ja jsem dneska 13+1. V 11 uz to bylo relatovne ok ( 1 torecanovej cipek za 3 dny) a predevcirem se to zase zvrhlo. Od te doby torecan 3×. Jsem doufala, ze to bude uz odchazet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1029
12.11.19 10:02
@FreeLady12 píše:
Nechci nikoho děsit jo? Ale já zvracela 3× - 4× denně až do půlky pátého měsíce… bylo to strašný :poblion: :zed: A to jsem čekala jen jedno… s dvojkama to bude asi horší no… ty vyšší hladiny hormonů :nevim:
Závist ženám, kterým to nic nedělalo :andel: :kytka:

Ja vim, ze muze byt klidne az do porodu. U prvni to odeslo v 16tt, takze nadeji mam, ze to prejde.-) A jsou i holky, co s dvojcatama nic, holt se to musi prezit no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
276
12.11.19 10:51

@KaroliS torecanovy cipky jsem dostala taky, ale strasne me po nich bolelo bricho, byla jsem strasne nafoukla. Tak jsem se na ne vyprdla. S mladsi mi bylo spatne, ale nezvracela jsem. Ale ted uz to bude dobry myslim, ten gravital si necham treba az budu kojit :mrgreen: :lol: to uz mi spatne delat nebude :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama