Zvracení ve 30 týdnu

Anonymní
8.11.20 09:14

Zvracení ve 30 týdnu

Dobrý den, chtela bych se zeptat zda už mám plašit nebo je to normální v tomto týdnu.
Jsem prvorodička takže vůbec nic o tehu moc nevím :/
Každopádně dneska jsem 31+ 1 a od středy až po dnešek jsem zvracela 2 x denně.
Skoro vždy to bylo ráno a jednou to bylo odpoledne ale to jsem mohla něco špatného sníst.
12. Mám kontrolu u svého gynekologa + na gynekologicko porodnicke klinice v nemocnici chodím tak kvůli rizikovemu těhu už od 21 tt.
Nevím zda ke gynekologovi jít zítra nebo je to normální co myslíte?
Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1049
8.11.20 09:17

Já prozvracela s přestávkami skoro celé dvě těhotenství, takže za mě normální. Ale pokud máš pochybnosti, tak si zítra na gyndu aspoň zavolej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1619
8.11.20 09:48

Znám víc holek, co v pozdější fázi těhotenství zvracelo, včetně mě. Plod už je velký a tlačí na žaludek, já jsem si třeba po jídle nemohla lehnout, všechno šlo pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.20 09:56

@Oliverka28
@Sue2008
Děkuji vám 😊 aspoň mě to malinko uklidnilo 😊
Já pravé zvracela na začátku těhu až cca do 17 týdne ale to mi řekli ze je normální. Ale dr. Mi řekla ze pak bych už zvracet ve větších týdnech neměla ze to spíše bude ustupovat což až do teď měla pravdu :/
Tak jsem se opravdu vystrasila.
Jinak ještě jednou děkuji 😊

• Citovat
  • Nahlásit
557
8.11.20 10:11

Ja prozvracela u posledniho tehotenstvi posledni mesic a pul. Bud chytrejsi, nez ja a venuj peci zubum, ja si obvykle jen vyplachla pusu a mam ted na stolickach ztencenou sklovinu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
490
8.11.20 10:19

Nechci strašit, ale jak jsi na tom s otoky nohou a rukou plus krevní tlak? Jestli máš tlak v pořádku a otoky v rámci možností, tak počkej do poradny. Jestli je ten tlak vyšší, tak rychle do porodnice, zvracení je totiž příznak preeklampsie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60991
8.11.20 11:19

Já problila skoro celé tehotenstvi vč porodu.. Pokud máš pocit, že to není ok, zajed na kontrolu, tím nic nezkazís.. Ale mohla jsi jen sníst cosi, co ti nesedlo atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.20 15:53

@VilaAnalka zoubky mám v pořádku zatím a čistím si je každý den 2× a u zubaře jsem byla před 2 týdny kvůli tomu razítku v té prukazce a vše bylo ok nikde žádný kaz zuby mám všechny :/ ale raději se asi objednam ještě jednou.
@Myška321
Krevní tlak mám asi od 20 tt vyšší a beru na to dopegyt a preklapsii mi zjistily ve 12 tt u prvního screningu a dostala jsem na to godasal 😊 otoky nohou mám ale to nikdy Dr. Neřeší
@martina.se
Ty jo tak to teda muselo byt něco :/ cely tehu bych to asi nedala :/ no maličký kope, žádné krvácení nemám. Jen sem se bála jestli je to vůbec v tomto týdnu.
Každopádně moc děkuji všem za uklidnění a za rady 😊 jste zlatý 😊

• Citovat
  • Nahlásit
490
8.11.20 15:58
@Anonymní píše:
@Myška321
Krevní tlak mám asi od 20 tt vyšší a beru na to dopegyt a preklapsii mi zjistily ve 12 tt u prvního screningu a dostala jsem na to godasal 😊 otoky nohou mám ale to nikdy Dr. Neřeší

Takže si sama měříš tlak? A nevyskočil ti v posledním týdnu nahoru? Jestli vše v normálu, tak v pohodě.
Ale jestli se sama neměříš, tak rozhodně jeď do porodnice, preeklampsie je doopravdy velkej strašák a ty k ní máš ještě dost blízko!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60991
9.11.20 01:03

Když musíš, tak musíš… :P si piš, že prijemne to nebylo ani trochu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu