7měsíční zvrací po kaši

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kiri.z
Stálice 57 příspěvků 19.02.15 21:01
zvrací po kaši

Mám 7.měs holčičku a nechápu, že mi večer vždy když ji dám kaši úplně vyzvrací…začali jsme v 5 a úůl měsíci s Hippem -2× vyzvracela, tak jsem koupila rýžové vločky - vařila s vodou, vařila s UM -vyzvracela..koupila sunarku - zase…počkala jsem 2 měsíce a dneska zase:( Dokotrka mi na kontorle v půl roce říkala ať počkám - měly to vaše děti taky tak? Piškot například sní a vpohodě…kdyby vyzvracela třebas jen ty kde je UM..ale ona stejně reaguje i na nemléčné…Jinak přikrmujeme normálně zelenina, ovoce, občas masíčko a vpohodě…Máte nějakou radu?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pannda
Kelišová 7076 příspěvků 36 inzerátů 19.02.15 21:03

Zkus dávat pár lžiček, nějakou dobu počkat a pak zkusit zase…

Hoa Mai
Kelišová 6640 příspěvků 14 inzerátů 19.02.15 21:06

@kiri.z hm, mě nejprv napadlo to UM, mě syn zvracel všechno, kde bylo UM, MM a kravské mléko mu nedělaly žádný problém, takže jsme UM nedávali. Ale jestli ti zvrací i nemléčné, tak to tím asi nebude. Leda vyčkat pár dní, jestli se to nespraví. Syn jak měl z UM žaludek podrážděný, tak občas vyzvracel i něco jiného a pár dní trvalo, než „si to sedlo“.

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 19.02.15 21:06

Hele mýmu klukovi budou 3 a kaše mi zvrací doteď. A když ji udělám hodně řídkou, tak se mu jen navaluje. Prostě nedává tu hustší konzistenci :nevim:

medunka23
Kelišová 7389 příspěvků 19.02.15 21:07

Zkušenost se zvracením kaše nemám, ale já ty přímo dětské nedávala, snad jen dvakrát, a pak jsem začala dávat rýžovou a kukuřičnou kaši od firmy Nominal, jsou k sehnání ve zdravé výživě, ty dětské mi přišly moc umělé a hlavně divně sladké :nevim: :nevim:

AliTad
Kelišová 5328 příspěvků 19.02.15 21:09

@kiri.z Prostě bych nedávala, za pár týdnů zkusila a podle toho se zařídila. Mladší takhle zvracel jogurt, snesl ho až po roce. A kaši mimochodem do pusy nevzal nikdy a žije :D

xreni
Extra třída :D 11408 příspěvků 19.02.15 21:11

Asi ji to nejede, tak se poblije :-) ja kase na vecer nedavala nikdy a taky zijem. vecerime masozeleninu od obeda a kase sem tam na snidane, lip se travi rano.

Ariadne
Echt Kelišová 8786 příspěvků 2 inzeráty 19.02.15 21:13

Tak jí to nedávej. Je nutné, aby je jedla? Naše malá taky po nich blila, tak prostě kaše nejí a dodnes je nemá ráda - rýžovou, krupičku. Na večeři jsem jí dávala maso-zeleninu od oběda nebo něco podobného a někdy i bez masa.

quinty
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 19.02.15 21:17

@PetiteFillette přesně jak píšeš. já teda kaší krmim večer dvouletou holčinu, ale musim jí dělat řidší, protože jakmile to je hustý, tak ji to natahuje na zvracení. Už mi chuděra taky párkrát vrhla, takže musíme opatrně. Je to jediný mlíko který do ní dostanu, takže si to musim hlídat :mrgreen:

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 19.02.15 21:17

Nedavala bych. Pokud mas pocit, ze ma v noci hlad, muzes treba zkusit dat kousek peciva, kdyz piskot zvlada nebo naopak nejake to mlicko s kasi do flasky, ale pokud neni nejaky extra duvod, tak bych k veceri davala co doposud.

fenny
Kelišová 5283 příspěvků 19.02.15 21:17

Nedávat kaše? :nevim: Jinak jsem taky dávala Nominal (u těch dětských jsem půl hodiny pročítala složení v regálech a prostě jsem nevybrala jedinou, kterou bych s klidným svědomím dala tak malému miminku), do roka jen s vodou + dokojila jsem a od roka jsem je už míchala v kravském mléce.
Ještě mě napadá, jestli by zvracela i jindy přes den, nebo jen večer. Někdo třeba dává tu kaši na odpolední svačinu a večer už dává jenom mléko. Ale netuším, jestli by to mohlo řešit váš problém.

kiri.z
Stálice 57 příspěvků 19.02.15 21:23

Díky za příspěvky…a když dáváte i na večeři masozeleninu tak dostávají vaše děti v něčem lepek nebo prostě něco jiného než masozeleinu a ovoce? Piškoty jsou docela sladké, tak ji nechci jima ládovat ve velkém.

omites
Extra třída :D 12799 příspěvků 19.02.15 21:26

Když to zvrací, tak to nedávej, ne? :nevim:

medunka23
Kelišová 7389 příspěvků 19.02.15 21:29

@kiri.z hele, ale ono není nutné ten lepek dítěti zařazovat, vím že tě do toho doktorka asi nutí, nicméně lepek je svinstvo, akorát to zalepí střevní stěnu a člověk hůř vstřebává živiny ze stravy. Vím, že se na to názory liší, ale podáváním lepku vlastně tomu dítěti zalepuješ ty střeva brzy( a to podotýkám že teda nejsem matka která nedává 100% bezlepkové výrobky, ale snažím se to velmi omezovat)

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 19.02.15 21:29
@quinty píše:
@PetiteFillette přesně jak píšeš. já teda kaší krmim večer dvouletou holčinu, ale musim jí dělat řidší, protože jakmile to je hustý, tak ji to natahuje na zvracení. Už mi chuděra taky párkrát vrhla, takže musíme opatrně. Je to jediný mlíko který do ní dostanu, takže si to musim hlídat :mrgreen:

Jindra nemá mlíko žádné. Jogurty mu nejedou, sýry taky ne. Kaši zvládne jednou za měsíc krupicovou, ale musí být řídká a musí ji jíst pomalu, jinak jde celá ven. Pak další jediné mléko má v másle, co má občas na chlebu, tak jednou týdně. Ideál to není, ale co nadělám :nevim:

@kiri.z Lepek není jen v piškotech. Zkus obyč pečivo - rohlík, nebo spíš chleba, ten se nelepí na patro :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama