Zvrací vodu v necelých 2 letech

15
8.8.15 12:49

zvrací vodu na necelých 2 letech

Dobrý den, moc prosím o rady, dnes kolem 5 h ráno mi začala dcera zvracet vodu, opakovalo se to už 6×, později už to nebyla snad ani voda ale snad pruhledne hleny či jak bych to nazvala, holka pořád jen leží, usla asi na pul hodiny a pořád by chtěla pít, dočetla jsem se že jí mám dát kolu nebo sladký čaj, zatím kolu nemám tak jsem dala asi 5 lžiček postupně čaje, zatím se již nepozvracela ale pořád chce pít a brečí, jsem z toho zoufalá, nevím ani jestli je to úpal ale na sluníčku jsme moc nebyly pouze hodinu ve vodě a to měla namočenou hlavu a klobouček, jinak jsme byly domaa až k večíru jsme jeli na přehradu a to měla opět klobouček, napadlo mě jestli to nemá z vody když si lokla, ale za ty 2 roky vůbec nemarodila, jak říká manžel má dobré geny, tak nevím jestli to může být z těch veder? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22509
8.8.15 12:55

To může mít z horka. Pít by měla, ať není dehydrovaná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
8.8.15 12:56

Nebo jestli vůbec můžem k vodě, samozdřejmě do stínu ale jestli vůbec můžem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
8.8.15 12:57

Jenže pokaždé když se napije tak to po chvilce vyzvrací

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
8.8.15 12:59

@leife
Dávej po lžičkách zprvu hlavně vodu, ten cukr by jí mohl dráždit, dávala bych ledovou. Jestli už nebude zvracet, tak je to na dobré cestě, pak můžeš zkusit vlažný sladký čaj, ale jestli bude, tak zajeďte do nemocnice, v těchto vedrech je to na kapačku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9819

A to vypila jenom tech par lzicek caje? Dej ji napit, nebo se dehydratuje. Kdyby to bylo ze slunicka, tak asi tolik nezvraci. Dcera mela vzdy "jenom " horecky. Toto vypada na nejakou virozu, taky jsme si tim ted prosli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22509

@leife nejezdila bych, jste blázni??? 8o dejte jí tak 2dny oddych-pokud už nebude zvracet.

@leife píše:
Jenže pokaždé když se napije tak to po chvilce vyzvrací

musíš to zkoušet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
999

Řádí střevní virozi, postupně se mi poblily obě děti, taky blily i po vodě…takže studenou vodu, opravdu jen po lžičkách…u nás to trvalo 1 den a pak už dobrý..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
8.8.15 13:00
@leife píše:
Nebo jestli vůbec můžem k vodě, samozdřejmě do stínu ale jestli vůbec můžem?

To je vtip, že jo? :zed:
Zůstaňte doma, proboha…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
999
8.8.15 13:02

Teď čtu ten dovětek o koupališti…to snad ani nemůže být myšleno vážně…v žádném případě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6986

@leife počkej ty se ptáš, jestli můžete k vodě do stínu? Chápu to dobře?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9819
@leife píše:
Nebo jestli vůbec můžem k vodě, samozdřejmě do stínu ale jestli vůbec můžem?

To nemyslis vazne, ze ne?! Kam bys ji ted tahala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
8.8.15 13:04

Dávala jsem jí napít holou vodu ale pokaždé to vyzvracela, tak jsem udělaja sladký čaj a asi hodinu jí to dávám po 5 minutách 3 lžičky, teď se napila víc a zatím dobrý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
8.8.15 13:04

Ať hodně pije, případně kupte v lékárně Kulíška, ať není dehydratovaná. Může to být z horka.. Zvrací vodu a hleny, protože už pravděpodobně nemá co jiného by zvracela.. Zkus dát kousíček suchého rohlíku a tu colu..
A rozhodně buďte doma..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
8.8.15 13:05

Já nemám vůbec žádné zkušenosti co dělat v těchto vedrech tak se jen ptám zda je jít k vodě nesmysl nebo by jí bylo líp, já to opravdu nevím, proto se ptám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama