Zvukové projevy při sexu a děti

2443
3.2.20 10:50

Zvukové projevy při sexu a děti

Ahoj, myslíte si, že kdyby děti náhodou slyšely rodiče, jak se milují, že z toho budou mít trauma a poznamená je to? Jasně, že je normání počkat, až děti usnou, ale co když se vzbudí? Snažíte se kvůli dětem být absolutně ticho? To znamená být úplně potichu třeba i 20 až 25 let, dokud děti bydlí s rodiči a omezovat se takhle nebo počkat, když děti spí mimo domov, což může být párkrát do roka? Nevím, co si o tom mám myslet, slyšet své rodiče je asi dost nepříjemné. Někde jsem četla názory, že pokud mají rodiče hezký vztah, tak to děti i mladiství pochopí a je to prý lepší, než kdyby slyšeli rodiče hádat se a mají být rádi, že se jejich rodiče mají ještě po xx letech rádi. Co si o tom myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12607
3.2.20 10:57

@izquierdo máme malé děti a čekáme až usnou, potichu nejsme a pokoj máme hned vedle, ale vím, že spí a jsou malé, že by ani nevěděli, kdyby přišli, co se deje.
Až budou velké a budou vědět o co jde, určitě nebudu chtit, aby nás slyšely..já bych své rodiče taky nikdy nechtěla slyšet :mrgreen:
Ale tak my si vystačíme i v kuchyni, či obýváku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5944
3.2.20 11:01

Slyšela jsem své rodiče a jsem bez traumat. Určitě to nedělali schválně, stejně jako my. Čekáme až děti usnou a nebo tichá rychlovka :mrgreen:

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.2.20 11:07

Já rodiče slyšela někdy v 17ti a dodnes z toho nemám dobrý pocit. I když už jsem tehdy sama sexuálně žila a byla jsem vlastně ráda, že rodiče stále sexuálně žijí, tak mi to prostě nebylo příjemné. Takže my provozujeme sex když děti spí potichu a když je někam umístíme na hlídání, tak se víc rozjedeme jak s hlasitostí, tak prostorem 8) Naštěstí se to minimálně jednou měsíčně zadaří :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.2.20 11:12

Taky jsem nase slychavala, zhruba od tech 11-12 let. A bylo mi to neprijemny, trauma z toho asi mam, pac jsem uplne vyschizovana z toho, ze by me u toho nekdy nekdo slysel :roll: :oops:. Takze sama to svym detem delat nechci. Cekame, jak usnou a zavirame dvere. Ale jak uz jsou vetsi a hlavne starsi usina dost pozde, zacina to byt fakt problem. Casto jeden z nas usne driv nez on :zed: :zed: :zed: Bohuzel v byte moc moznosti se nekde zasit nemame :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
21947
3.2.20 11:15
@izquierdo píše:
Ahoj, myslíte si, že kdyby děti náhodou slyšely rodiče, jak se milují, že z toho budou mít trauma a poznamená je to? Jasně, že je normání počkat, až děti usnou, ale co když se vzbudí? Snažíte se kvůli dětem být absolutně ticho? To znamená být úplně potichu třeba i 20 až 25 let, dokud děti bydlí s rodiči a omezovat se takhle nebo počkat, když děti spí mimo domov, což může být párkrát do roka? Nevím, co si o tom mám myslet, slyšet své rodiče je asi dost nepříjemné. Někde jsem četla názory, že pokud mají rodiče hezký vztah, tak to děti i mladiství pochopí a je to prý lepší, než kdyby slyšeli rodiče hádat se a mají být rádi, že se jejich rodiče mají ještě po xx letech rádi. Co si o tom myslíte?

Přesně tak to je. Sexovat budeme za 20 až 25 let

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2443
3.2.20 11:15
@Anonymní píše:
Taky jsem nase slychavala, zhruba od tech 11-12 let. A bylo mi to neprijemny, trauma z toho asi mam, pac jsem uplne vyschizovana z toho, ze by me u toho nekdy nekdo slysel :roll: :oops:. Takze sama to svym detem delat nechci. Cekame, jak usnou a zavirame dvere. Ale jak uz jsou vetsi a hlavne starsi usina dost pozde, zacina to byt fakt problem. Casto jeden z nas usne driv nez on :zed: :zed: :zed: Bohuzel v byte moc moznosti se nekde zasit nemame :mrgreen:

A někteří teenageři mohou být vzhůru klidně do půlnoci, to je potom blbé čekat, až usnou. Nebo doufat, že mají sluchátka a poslouchají něco na mobilu nebo PC.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2443
3.2.20 11:16
@Mango_Lassi píše:
Přesně tak to je. Sexovat budeme za 20 až 25 let

To my budeme v této době už skoro v důchodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21947
3.2.20 11:16
@izquierdo píše:
To my budeme v této době už skoro v důchodu.

A to je právě nejvyšší čas se k tomu vrátit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.2.20 11:18
@izquierdo píše:
A někteří teenageři mohou být vzhůru klidně do půlnoci, to je potom blbé čekat, až usnou. Nebo doufat, že mají sluchátka a poslouchají něco na mobilu nebo PC.

ano, to je prave nas pripad. jeste teda neni uplnej teenager, ale blizi se to a usina natvrdo kolem pulnoci :roll: Je teda zalezlej v posteli, ale proste nespi.

• Nahlásit
  • Citovat
6732
3.2.20 11:24

No věčné to dilema rodičů, jak na to :-)
Z úplného dětství si nepamatuji nic. Pamatuji si tak od čtvrté, páté třídy, že naši čekávali až budeme spát, ale mě to vždycky vzbudilo, nebo si jen mysleli, že spím a tak jsem přes zeď slyšel… Nějaký následek na sobě nepozoruju, jen mi to to tehdy bylo trapné poslouchat, ale vyhnout se tomu nedalo…
Dnes jsem v opačné roli. Naštěstí si skoro každý týden děti někdo vezme ven, nebo k sobě, takže pak je náplň jasná :-), ale blbý je, že už pomalu ta starší přichází do věku, kdy nějaká procházka nebo návštěva u babičky už není to pravé, takže nás asi čeká zamykání v ložnici a snaha o to být tiší…
Na druhou stranu, nesmíme z těch dětí dělat takové citlivky. Dřív se vše odehrávalo v jedné světnici a jak lidstvo prospívalo. A přesně jak píšeš, je lepší, když děti vidí u rodičů vzájemnou lásku včetně všech jejích projevů, než hádky apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.2.20 11:29
@Premek_Orac píše:
No věčné to dilema rodičů, jak na to :-)
Z úplného dětství si nepamatuji nic. Pamatuji si tak od čtvrté, páté třídy, že naši čekávali až budeme spát, ale mě to vždycky vzbudilo, nebo si jen mysleli, že spím a tak jsem přes zeď slyšel… Nějaký následek na sobě nepozoruju, jen mi to to tehdy bylo trapné poslouchat, ale vyhnout se tomu nedalo…
Dnes jsem v opačné roli. Naštěstí si skoro každý týden děti někdo vezme ven, nebo k sobě, takže pak je náplň jasná :-), ale blbý je, že už pomalu ta starší přichází do věku, kdy nějaká procházka nebo návštěva u babičky už není to pravé, takže nás asi čeká zamykání v ložnici a snaha o to být tiší…
Na druhou stranu, nesmíme z těch dětí dělat takové citlivky. Dřív se vše odehrávalo v jedné světnici a jak lidstvo prospívalo. A přesně jak píšeš, je lepší, když děti vidí u rodičů vzájemnou lásku včetně všech jejích projevů, než hádky apod.

Problém je v tom, že - co si budeme povídat - ty projevy při sexu mají málokdy s láskou něco společného :mrgreen: To zase záleží na věku dětí, jak tohle téma už chápou - ale hned se mi vybavil Občanský průkaz - „bylo to, jako kdyby paní učitelka plakala s nohama nahoru“ :P

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.2.20 11:32

Nenáviděla jsem to. Nejvíc trapné dotazy mámy, proč ještě nespím, že oni by už spali a já svítím. Tak určitě :roll: Nesu si to s sebou celý život. Je to jedna z mála věcí, které bych ráda ve vztahu k vlastnímu dítěti udělala jinak, než naši. Nutno ale říct, že jsem ty tyhle rodičovské projevy začala vnímat cca v 7mi a bylo to prostě asi moc brzo. Anonym, ještě dneska je mi z toho do breku, když si vzpomenu.

• Nahlásit
  • Citovat
6732
3.2.20 11:33
@Anonymní píše:
Problém je v tom, že - co si budeme povídat - ty projevy při sexu mají málokdy s láskou něco společného :mrgreen: To zase záleží na věku dětí, jak tohle téma už chápou - ale hned se mi vybavil Občanský průkaz - „bylo to, jako kdyby paní učitelka plakala s nohama nahoru“ :P

Láska má mnoho podob :-)))) Ale jo, jako dítěti to jako něco hezkého znít nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6039
3.2.20 11:36

Já rodiče slyšela a to byli docela potichu. Je mně z toho na blití ještě dnes. Naše sousedka řve na celej barák, doslova. Jdu vynést odpadky a slyším ji až ven a to ani nemají ložnici do ulice. Chudáci její děti. A nejen ty. U sousedů tyto aktivity probíhají v jakoukoli denní dobu, třeba i během našeho oběda. Těžko se 4letému dítěti vysvětluje, proč „Aniččina“ maminka tak křičí.

Příspěvek upraven 03.02.20 v 11:40

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama