Zvuky a zajíkání při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pokymata
Kecalka 228 příspěvků 12.11.14 12:33
Zvuky a zajíkání při kojení

Ahoj. Mám takovou otázku-možná hloupou :lol:,Můj 8 týdenní syn při kojení vydává zvuky, nevim jak to připodobnit, asi jako kdyby právě odněkud přiběh-až se jakoby při polykání zajíká :nevim: Pije poměrně hltavě až se občas zakucká, pak má chvilku přestávku na vydejchnutí a pokračuje dál. Dýchá normálně nosem. Mléka mám tak normálně, odsávat se nemusím, ale málo na to aby vydával tak usilovnej zvuk taky ne. No a takhle si při krmení notuje víceméně od narození. Co vaše děti, sou při kojení ticho, nebo si taky přizvukují?

Reakce:
Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 12.11.14 12:37

Občas se taky na začátku zajíká a polyká nahlas. Hlavně když tahá přední mlíko, to jí teče rychle a nestíhá. Zadní už tahá potichu:-)

teckaa
Ukecaná baba ;) 1254 příspěvků 12.11.14 12:48

Muze to byt i tim, ze z mlekpvodu predni mleko v zacatcich strika a nestiha polykat, i ted ve ctyrech mesicich se to obcas u kojeni vyskytne…

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 12.11.14 13:28

U nas to taky bylo, je to roztomily :) proste ze zacatku hltaji, maji hlad a mliko nejdriv tece hodne rychle.
Alespon vidíš, ze dobře vaříš :)

Malvajs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 13:34
@nakukovatelka píše:
U nas to taky bylo, je to roztomily :) proste ze zacatku hltaji, maji hlad a mliko nejdriv tece hodne rychle.
Alespon vidíš, ze dobře vaříš :)

jo spravne- natlakovana mobilni mlecna cisterna :-))

phoma
Echt Kelišová 7952 příspěvků 12.11.14 13:35

@pokymata my hltame, mlaskame a chrochtame od narozeni :mrgreen:

Malvajs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 13:38

@phoma ahoj :-)) jak se mate?
Zvuky jsou obcas desivy :-))

Tullia
Ukecaná baba ;) 2376 příspěvků 12.11.14 13:44

Mojí taky vždycky říkám, ať nehltá. Marně:-)

Imagine13
Kecalka 189 příspěvků 12.11.14 13:46

@pokymata v klidu ten můj to dělal taky a když měl asi měsíc začal mrčet štěstím jak z reklamy na čokoládu tak nahlas až se za nami otáčeli lidi :lol:

Kalla1412
Echt Kelišová 8596 příspěvků 12.11.14 13:50

Obě mojei dělali při kojení ba přímo pazvuky. Manžel, když jsem v noci kojila asi 3 týdenní dcerku se probudil a říká „Já měl sen že sem na záchodě a tam stará hajzlbába dlabe žemlovku…a ona je to naše malá..“ Vážně, tlačení, mlaskání, prskánéí, hekání, mrčení a funění je normální. Až povyrostou, naučí se pít trochu kultivovaněji. Teď má malá skoro 7m a u kojení zkouší, jestli se s bradavkou v puse může otočit o 180 st. kam chce. Nemůže :-D Ale je zticha :srdce:

pokymata
Kecalka 228 příspěvků 12.11.14 14:14

Tak teď sem klidná, že se mi neudusí :pankac:

phoma
Echt Kelišová 7952 příspěvků 12.11.14 14:22

@Malvajs čauky jo mala je zlata spi bud celou noc a nebo se budi jednou takze krasa a přes den taky hodne miminko furt spi nebo se smeje :mrgreen: dneska mame za sebou první hexu tak jsem zvedava ale uplne me bolelo srdicko jak jsem ji videla :,(

Malvajs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 15:27
@phoma píše:
@Malvajs čauky jo mala je zlata spi bud celou noc a nebo se budi jednou takze krasa a přes den taky hodne miminko furt spi nebo se smeje :mrgreen: dneska mame za sebou první hexu tak jsem zvedava ale uplne me bolelo srdicko jak jsem ji videla :,(

ty jo! Tak to tise zavidim :-) co tise!? Zavidim nahlas :-)) nase mala je taky zlata, pres den spi krasne, vecer dobre usina, ale po pulnoci se budi co dve hodky a chce mliko, su vysilena :-))
Jo ockovani je peklo a dilema :-( uz se toho desim ted :-) pamatuju si, ze kdyz byl syn na prvni injekci, zabrecel a me vyhrkly slzy. Ale spis jsou horsi pak ty reakce. 10.den po ockovani nam prorval noc a mel teplotu, ale pak dobry..

phoma
Echt Kelišová 7952 příspěvků 12.11.14 21:56

@Malvajs fakt az 10 den ty jo a ja myslela ze dnesek je kriticky. nasadila jsem homeopatikum bere se 9 dnu tak snad to bude ok

Tahina
Kecalka 106 příspěvků 14.11.14 10:26
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >