Zvykne si miminko na bílý šum? Používáte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lolaOV
Stálice 88 příspěvků 21.07.19 07:51
Zvykne si miminko na bílý šum? Používáte?

Ahojte maminky, máme doma dvouměsíčního chlapečka a dvouletého dablika, který tak nějak nebere ohled na to, že miminko spinka (chápu to, je to prostě dítě) takže běhá po bytě a řve, hlasitě si hraje s auty které hrají apod. Mě to nevadí, neřeším to, ale když miminko konečně usne tak ho brácha za chvíli zase vzbudi. Ať je ve stejné mistnosti nebo jinde. A to jsem si myslela, že mimi bude mit tvrdý spánek jako starší brácha když byl malý, ale asi ne :nevim: Tak jsem začala používat zvuk vysavače na youtube. Při tom krásně usne a tak nějak nevnímá hlasitého bráchu kolem. Jenže i občas se stane, že když usne a ja to vypnu po cca 10min, tak se vzbudi. Myslíte, že ten tzv bílý šum je nějaký návykový? :nevim: :D Používáte ho? Jak dlouho apod? A jak jste to měli se spánkem, když jste měli dvě děti?

Reakce:
Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1811 příspěvků 21.07.19 07:56

Kamarádka má dvě holcicky a malé poušti fen celou dobu co spi, prave aby ji netušila starší. Nemyslím si, ze to někomu nějak vadí. Synovi jsme koupili Zazu králíka a taky jsme mu pousteli šum a ten se automaticky zapnul, když se začal vrtet nebo knoural a vždycky jel 5 minut… pokud to funguje, tak používej :) synovi je rok a šum ho teda vůbec nebere, teď usina u ukolebavky…

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2158 příspěvků 21.07.19 07:57

Nechávala jsem mladšího spát v kočárku v kuchyni pod zapnutou digestoří :lol:. Dělala jsem to, dokud to fungovalo, když už potom spal jen jednou denně (což u něj bylo tak v 9-10 měsících), tak jsem ho dávala do postýlky a staršího krotila nebo s ním byla venku.Za mě super, klidně bych mu to pouštěla :kytka:

janickaIII
Závislačka 4452 příspěvků 21.07.19 08:32

@lolaOV diteti je 9m a sum pouzivam stale, aby odfiltroval zvuky z venku. Budu ho pouzivat dokud bude fungovat a bude to potreba. I kdyby si na tomzbyknul, tak v tom necisim nic skodliveho.

Nová máma
Stálice 73 příspěvků 21.07.19 08:40

My ho používali fakt hodně cca první tři měsíce. Pak už tak nějak přestal zabírat. Stejně jako dudlík :D takže si nemyslím, že je to návykové :)

unuděná
Echt Kelišová 8518 příspěvků 21.07.19 08:44

Pouzivali jsme dlouho, vetsinou jen na usnuti, dcera pres den dost spatne usinala a starsiho, tehdy ani ne 3leteho syna jsem ucila, ze mame byt potichu, kdyz segra spi. Fungovalo na nej paradne to, ze kdyz spi, hraju si s nim, jakmile segru vzbudi, musim uz pozornost delit ;)

Kriss Tina
Extra třída :D 11733 příspěvků 21.07.19 08:44

Taky používáme, ale ne vždy to má účinek. Někdy prostě nemůže zabrat a to můžu sumet jak chci a marná snaha :D já teda staršího krotim, aby doma nedělal kravál. Jak kuli menšímu co chce spát, tak kuli sousedům (nebydlíme na samotě), tak i proto aby mě nehráblo :D

Kristýna 526
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 21.07.19 09:29

Tak náš má 16měsiců od narození měl špatný spánek tak bílý šum u nás docela hodně pomohl.ale zvyknul si na to tak že bez šumu už nespí :mrgreen: takže nám to jede i celou noc :oops: ale všichni už jsme na to zvyklý :lol: ale mám staženo s obchod play…

Macik.S
Kecalka 403 příspěvků 21.07.19 20:39

Ano, používám už 2 roky. Jakmile ho vypnu malej je po chvilce vzhůru..už to neřeším, nikomu to nevadí, mám na to aplikaci v tabletu.. teď bych to chtěla začít pomalu odbourávat, uvidím jak to půjde no :mrgreen: Když jsem bílý šum objevila skoro jsem děkovala bohu, zachránilo mě to. :lol:

Příspěvek upraven 22.07.19 v 13:15

Terez001
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 21.07.19 21:21

Jako miminku jsem mladšímu pouustela vysavac, usnul do minuty. Pak nám shořel :mrgreen: a už jsem se bála. Od té doby poustim bílý sum - vysavač v aplikaci na tabletu a usiba u něj do ted, má 17 měsíců :oops: jinak bohužel usne hur. Už to má jako rituál, svoji mazlíci decku, sum a je tuhý do 10 min. A jede Teda celou noc, já mám špunty, mně to neva :lol:

Váš příspěvek
Reklama