Zvýšená bazální teplota v těhotenství - důvod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 13:30
Zvysena bazální teplota v tehotenstvi-důvod ?

Ahoj holky, chci se zeptat, jsem tak v 7tt a dnes ráno jsem si namerila bt 36,9.. jinak v týdnu 36,4.. čim je to možné?..

Reakce:
kavulenka
Ukecaná baba ;) 1320 příspěvků 10.07.18 13:35

Horkem? Já tohle absolutně neřešila nikdy jsem se v tehu neměrila. ted když mám malé dcerky a měřím je, tak taky občas zaměřím sebe a taky mám různé teploty

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 13:46

@kavulenka tak to me uklidnilo.

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 7130 příspěvků 10.07.18 14:05

Po potvrzení těhotenství testem jsem už teplotu nemerila

janulak1990
Ukecaná baba ;) 1104 příspěvků 10.07.18 17:49

Já měla zvýšenou teplotu kolem 37 prvních několik týdnů po otěhotnění, i mi bylo pořád vedro a měla jsem žízeň. Někdo prý to tak má.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 18:11

@janulak1990 to ja nemam.. najednou dnes 36,9..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 19:13

Tak jsem si měřila ted normálně teplotu v podpaží.. zvysena 37,4.. myslíte, že je to tím?

janulak1990
Ukecaná baba ;) 1104 příspěvků 10.07.18 19:27

Těžko říct, pokud nemáte nějakou infekci, tak to být může. Já se měřila v podpaží a měla jsem klidně 37,3, dost to kolísalo, ale většinou byla zvýšená. Neměla by být nad 38. Zkuste tady zadat do vyhledávače „zvýšená teplota v začátku těhotenství“ a vypadnou nějaké starší diskuze.

veronika773
Povídálka 39 příspěvků 24.12.18 09:43

Ahoj holky ja dnes BT 38,9 motani hlavy zvraceni muze to bejt tehu

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >