Zvýšená chuť na sex po vysazení antikoncepce

9.8.13 13:15

zvýšená chut na sex po vysazení antikoncepce

Ahojky, vysadila jsem prášky, no nebo spíš zapoměla si vzít. a dokonce zbývalo jen pár tabletek.Tak doktorka říkala at už je nechám. Pač další krabičku už kupovat nechci. Máme doma dvouletého chlapečka, takže sourozenec by nebyl od věci :-), NO a k věci, prostě a jednoduše - najednou mám chuť na sex, není to teda bůchví co, ale o proti tomu co bylo předtím, musím říct, že se to hodně zlepšilo. Akorád ted mám rozhozenou MS, tak jsem z toho trochu zmatená, ale jinak dobrý. Jsem ráda, že se chut vrátila…už jsem myslela, že jsem fakt nenormální. ZAŽILA JSTE TO TAKY NĚKTERÁ, JE TO NORMAL? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9170
9.8.13 13:19

Jo, je to normální. Hormonální antikoncepce často tlumí chuť na sex. Když jsem ji brala, neměla jsem na sex chuť (chudák manžel). Stačilo vysadit a zas normálně funguju :palec:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.8.13 13:22

@Pavla08 je to uplne normalni. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ticha.Anah
9.8.13 13:22

Hele naprosto… mě se to zlepšílo o 1000%. V době ovulace snad o 5000% (alespoň ušetřím za ovulační testy :lol: ). Má drahá polovička se už pomalu dopracovává k větě: „Miláčku dnes ne, bolí mě hlava.“ :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
1160
9.8.13 13:23

Já to měla taky tak :D S práškama jsem byla jako ledová královna a po vysazení :oops: :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
9.8.13 13:27

Já můžu jen přikyvovat ;) Když jsem HA brala tak chuť svým způsobem byla, ale jen jako že „byla“ :-D Po vysazení… no chutě byly (jsou)obrovský :-D :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5089
9.8.13 13:28

Ja jsem mela antikoncepci hormonalni, protoze mimi ted nechceme, a byla na 100% spolehliva protoze jsem nemela chut a porad me bolel hlava-takze nic nebylo jen jsem za to vyhodila 300, ted jsem vysadila a mam mnohem vetsi chut a porad nahanim chlapa po byte :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
9.8.13 13:30
@Ticha.Anah píše:
Hele naprosto… mě se to zlepšílo o 1000%. V době ovulace snad o 5000% (alespoň ušetřím za ovulační testy :lol: ). Má drahá polovička se už pomalu dopracovává k větě: „Miláčku dnes ne, bolí mě hlava.“ :lol: :lol: :lol:

U nás je to úplně stejně :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Až na ty ovulace. Mám chuť furt :-D :mrgreen: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.8.13 13:36

Taky to tak mám. P5es HA chuť nulová a od vysazení bych přítele znásilňovala i 3 denně :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
Ticha.Anah
9.8.13 13:50
@MiskaKosa píše:
U nás je to úplně stejně :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Až na ty ovulace. Mám chuť furt :-D :mrgreen: :lol: :lol:

To já taky, ale při ovulaci je to ještě horší. Já bych mohla třeba 5× za den, on zvládne první den 3× (max) a druhej den se po celodenním přemlouvání ještě jednou večer přemůže a pak už dělá jen zničený ksichty typu: „fakt? a je to opravdu nutný?“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
9.8.13 14:03

TAK super, todle se čte dobře. Díky moc za info. A když jsem tam četla to slovo ovulace, můžu se ještě zeptat, jak poznáte, že jí máte. teda krom toho že je ta chut… :lol: Ježiš já jsem tak ráda, že to je lepší. Snad to už tak zůstane..až se budu rozhodovat jestli zase ANTI. tak teda po těhlech zkušenostech bych snad už do ní nešla, pač pak kvůli mé nechuti byli jen hádky, a manžel měl blbou náladu a furt to nechápal a tak…však víte… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ticha.Anah
9.8.13 14:20
@Pavla08 píše:
TAK super, todle se čte dobře. Díky moc za info. A když jsem tam četla to slovo ovulace, můžu se ještě zeptat, jak poznáte, že jí máte. teda krom toho že je ta chut… :lol: Ježiš já jsem tak ráda, že to je lepší. Snad to už tak zůstane..až se budu rozhodovat jestli zase ANTI. tak teda po těhlech zkušenostech bych snad už do ní nešla, pač pak kvůli mé nechuti byli jen hádky, a manžel měl blbou náladu a furt to nechápal a tak…však víte… :roll:

No takhle… jak poznám tu ovulaci… no tak ta výrazně větší chuť na sex mi podle kalendáře vychází pokaždé do stejného období během mého cyklu a trvá to tak 3-4 dny celkem. Zároveň je to tak nějak v období, kdy se ukázat ovulace měla, tak předpokládám, že to ta ovulace bude (dávalo by to logiku) pokud brzo neotěhotním, tak budu zkoumat dál.

• Nahlásit
  • Citovat
9.8.13 14:43

Tak to musím nějak vychytat. Jenže ted musim počkat až se to srovná. Tím jak jsem si zapoměla vzít tak se to rozhodilo…u prvního děcka jsem přestala taky brát, a šlo to dost rychle. a nečekaně. asi po dvou měsících jsme měli na ultrazvuku mimi..po porodu to šlo se sexem s kopce,(ted jsem zjistila, že v tom tedy měla prsty ta ANTI.) a ted se to zase jen zlepšuje. Taková malá pilule a co dokáže potvůrka jedna.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
9.8.13 14:58
@Ticha.Anah píše:
To já taky, ale při ovulaci je to ještě horší. Já bych mohla třeba 5× za den, on zvládne první den 3× (max) a druhej den se po celodenním přemlouvání ještě jednou večer přemůže a pak už dělá jen zničený ksichty typu: „fakt? a je to opravdu nutný?“ :mrgreen:

U nás úplně stejný hlášky :-D Ach jo, to jako teď??? A po ránu : ty jo už zase, nech mě já spííím :zed: :zed: :pocitac: to bych ho zabila. Říká, že zlatý časy když jsem na služebce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sprosťák :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2633
9.8.13 15:05

@Pavla08 já brala hormonální antiko jen 6 měsíců po prvním dítěti, ale co to se mnou udělalo!-furt mi bylo špatně, byla jsem unavená, hladová a zavodněná, přibírala jsem, cht na sex téměř nula(u kamarádky dokonce manžel řekl, že co bere ty prášky, tak on na to s ní nemá chuť, nepřitahuje ho tolik…).Obě jsme přibraly…po vysazení jsem to zase byla normální já, váha se sama ustálila na původní hranici…už to nikdy zkoušet nebudu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama