Zvýšená funkce štítné žlázy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kraskabezzvirete
Stálice 81 příspěvků 29.03.18 16:24
Zvýšená funkce štítné zlazy

Krasny den všem, dnes mi zjistil doktor zvýšenou funkci štítné žlázy. Chci se zeptat, jak moc vám to omezuje život? Čemu se vyhnout? Jak se to léčí a jaký je názor na operaci? Já otekam nohy, prsty na rukou - v obličeji šíleně 15 dní v měsíci vypadám jako selátko a ostatní dny jako vychrtlina z koncentraku. Co pomáhá na otoky a noční pocení? Děkuji moc za rady všem. :( jsem zoufala, mám deprese. Doted to doktoři shazovali na antikoncepci a pms. :/ tyto problémy mám od 19ti let dnes je mi 26. Pokud človek sám nepřijde za doktorem že chce na tohle a tamto vyšetření tak samo je to nenapadne, opravdu děs. A když přijdete s tím, že jste hledala na internetu div se nenastve, že tam nejsou duveryhodne informace a dělá z vás idiota. :roll:

Reakce:

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 29.03.18 17:26
@Kraskabezzvirete píše: ........ :( jsem zoufala, mám deprese.......

Jeden ze zhoršujících faktorů u š. ž. je právě ten stres a psychika. Jak se to léčí: tohle je zrovna diagnóza, u které jsi prakticky 100% odkázaná na endokrinologa a krevní testy a bohužel ti nikdo neporadí nějaké zázraky-
musíš dodrzovat pokyny i dávkování prášků. :kytka:

Hadumi
Extra třída :D 13507 příspěvků 29.03.18 17:42

Mně nijak.

Kraskabezzvirete
Stálice 81 příspěvků 04.04.18 13:50

A dotaz k těm potravinám co jíst a na co si dát pozor? Jak solite? Sůl je můj problém, hooodne solim, kvůli tomu kupuju sůl s nízkým obsahem sodíku salku v lékárně bohužel teď na ni koukám a jód je v ní taky :((((( čím solite? Děkuji moc za odpovědi hrozně mi to pomáhá tyhle diskuze pochopit co se děje a proč. :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >