Zvýšená funkce štítné žlázy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kraskabezzvirete
Povídálka 41 příspěvků 29.03.18 16:24
Zvýšená funkce štítné zlazy

Krasny den všem, dnes mi zjistil doktor zvýšenou funkci štítné žlázy. Chci se zeptat, jak moc vám to omezuje život? Čemu se vyhnout? Jak se to léčí a jaký je názor na operaci? Já otekam nohy, prsty na rukou - v obličeji šíleně 15 dní v měsíci vypadám jako selátko a ostatní dny jako vychrtlina z koncentraku. Co pomáhá na otoky a noční pocení? Děkuji moc za rady všem. :( jsem zoufala, mám deprese. Doted to doktoři shazovali na antikoncepci a pms. :/ tyto problémy mám od 19ti let dnes je mi 26. Pokud človek sám nepřijde za doktorem že chce na tohle a tamto vyšetření tak samo je to nenapadne, opravdu děs. A když přijdete s tím, že jste hledala na internetu div se nenastve, že tam nejsou duveryhodne informace a dělá z vás idiota. :roll:

Reklama

Reakce:

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1547 příspěvků 29.03.18 17:26
@Kraskabezzvirete píše: ........ :( jsem zoufala, mám deprese.......

Jeden ze zhoršujících faktorů u š. ž. je právě ten stres a psychika. Jak se to léčí: tohle je zrovna diagnóza, u které jsi prakticky 100% odkázaná na endokrinologa a krevní testy a bohužel ti nikdo neporadí nějaké zázraky-
musíš dodrzovat pokyny i dávkování prášků. :kytka:

Hadumi
Extra třída :D 12897 příspěvků 29.03.18 17:42

Mně nijak.

Kraskabezzvirete
Povídálka 41 příspěvků 04.04.18 13:50

A dotaz k těm potravinám co jíst a na co si dát pozor? Jak solite? Sůl je můj problém, hooodne solim, kvůli tomu kupuju sůl s nízkým obsahem sodíku salku v lékárně bohužel teď na ni koukám a jód je v ní taky :((((( čím solite? Děkuji moc za odpovědi hrozně mi to pomáhá tyhle diskuze pochopit co se děje a proč. :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Meghan už má svůj královský erb! Co znamená a jak vypadají ostatní?

Z Meghan Markle (36) se stala vévodkyně Sussexu a nyní už má i svůj... číst dále >

Tragédie v dole Dukla: 108 dělníků odsoudili na smrt, zděšení hasiči se hroutili

Náhoda, lajdáctví a selhání lidského faktoru. To všechno stojí za největší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama