Zvýšená funkce štítné žlázy v těhotenství

72
17.1.21 18:29

Zvýšená funkce štítné žlázy v těhotenství

Zdravím maminy.
Zajímalo by mě, zda měl někdo ZVÝŠENOU funkci štítne žlázy v těhotenství a zda vaše miminka byla v porádku.
Nyní jsem na začátku těhotenství, doktorka mi zjistila hodně špatné hodnoty, dala mi 3× denně propycil a bez jakékoli empatie mi sdělila, že se dítě bude špatně vyvíjet a že mám jít na potrat, že mi vypíše žádanku.
Potom co mě trefil šlak, jsem šla sem a píšu dotaz. Měl to někdo podobně a měl zdravé dítko? Nezajímá mě snížená funkce, jen zvýšená.
Teď místo abych se na dítko těšila jsem úplně rozhozená…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5534
17.1.21 18:57

Co to máš za empatickou lekarku? Asi kolem 12. tydne tehotenstvi mi zjistili take spatne hodnoty, dosla jsem na endokrinologii, byla jsem sledovana asi po 2-3 mesicich, dostala jsem leky a porodila v terminu zdrave dite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
17.1.21 19:04

@Pavlička je to hrozna husa. Pardon, ale je. Prvni dite pred 2 lety, pribrala jsem 55 kg 8o a zjistili mi ke konci tehu snizenou funkci. Nikdo mi nic nelecil, chlapecek zdravej. Pred rokem jsem otehotnela zase, ale zmenila jsem lekare a obvodacka me poslala k teto empaticce asi ve 4 mesici. Mozna driv, ted uz nevim. Zjistila mi zvysenou funkci, hodne jsem hubla, dala mi propycil a strasila me s postizenym ditetem i s cislem 2. Narodil se zdravej chlapecek. Ted u 3 ditete jsem k ni sla uz v 5-6 tt, vynadala mi, v podstate mi rekla ze se divi, ze mam zdrave deti, ale ze to 3 nebude a ze jestli se nebudu lecit, ze neuvidim ty 2 malr vyrustat, protoze umru. Lezela jsem na lehatku a neverila svym usim ani ocim 8o no proste hormony pracuji a ja vim ze obe deti mam zatim zdrave, ale proste ted me vypsychovala TAK, skrz ty vysoky hodnoty, ze z toho nemuzu spat. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1538
17.1.21 19:26

@Lucinka312

Jaké máš hodnoty?

Jinak ta doktorka je šílená, to tam nemáte někoho normálnějšího?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
17.1.21 19:40

@Callista hodnoty nevim, doktorka mi jen volala na mobil, ze jsou hrozny a ze mam jit na potrat, ze mi vypise zadanku. Dokonale me probudila, ze jsem nebyla schopna na slovo. Zitra zkusim obvolat nekoho v Brne, to mam stejne daleko jak tady k te koze :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
17.1.21 21:41

Při prvním těhotenství i nyní mám mírně zvýšenou funkci, beru půl prášku. Nikdo mě nikdy s ničím nestrasil. Syn je úplně zdravý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
17.1.21 21:58

@Pařížanka1 ja beru 3× denne jednu tabletku propycilu a 2× denne egilok na buseni srdce. Vlastne to stejny co jsem brala i v 2 tehotenstvi od nejakeho 3-4 mesice, akorat ted od 6 tydne, tak fakt nechapu co dr vadi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat