Zvýšená hodnota lipáza a ALT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

3Lu
Extra třída :D 10554 příspěvků 01.03.18 18:03
Zvysena hodnota lipaza a ALT

Dobry den, jdu si pro radu - nebo spise pokud ma nekdo zkusenost, ci je primo lekar… Co vse muze znamenat mirne zvysena hodnota lipazy 1,085 a mirne zvysena hodnota ALT? Muze to byt i neco jineho nez potiz se slinivkou? A muze to byt i neco vaznejsiho se slinivkou? :roll: dekuji vam.
Jeste prosim, kdyz mel nekdo potize se slinivkou, jake byly priznaky?

Reklama

Reakce:

Luska
Kecalka 265 příspěvků 01.03.18 20:40

Mě bylo hodně špatně, jakoby na zvracení, bolesti do zad, průjem, šla, ze mě jen voda. Pořád jsem nevěděla z čeho to mám, až krev, moč, ultrazvuk, potvrdil slinivku.

3Lu
Extra třída :D 10554 příspěvků 02.03.18 08:56

@Luska a mohu se vas prosim zeptat jak jste mela zvysene ty hodnoty a ktere? Mame tedy akutni zanet slinivky? Nebo mela jste…dekuji.

Luska
Kecalka 265 příspěvků 02.03.18 20:33

Hodnoty nevím, loni jsem měla 3× zánět…rok předtím 2×. Amilázy jsem měla zvýšené.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Sparťan Kanga řídil v pantoflích a rozstřelil mercedes, se kterým se chlubil

Ještě nedávno se svým luxusním vozem značky Mercedes chlubil, teď s ním bude... číst dále >

Dekadentní podnik, kokain a honorář 2,5 mega: Sámer Issa ví, jak vytunit křest!

V životě se najdou události a chvíle, které asi nikdy nevymažete z paměti.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama