ZVÝŠENÁ ODPOLEDNÍ TEPLOTA V ZADEČKU 38,1 U 20 M CHLAPCE

Anonymni
14.5.08 00:02

ZVÝŠENÁ ODPOLEDNÍ TEPLOTA V ZADEČKU 38,1 U 20 M CHLAPCE

NEUSTÁLE ZVÝŠENÁ TEPLOTA

RÁDA BYHC SE ZEPTALA, ČÍM MŮŽE BÝT ZPŮSOBENA ZVÝŠENÁ ODPOLEDNÍ TEPLOTA V ZADEČKU 38,1 U 20 MĚSÍČNÍHO CHLAPCE. TATO TEPLOTA PŘETRVÁVÁ JIŽ PŘES PŮL ROKU, V NEMOCNICI, ANI OBVODNÍ LÉKAŘ NIC NEZJISTIL. DÍTĚ JE NORMÁLNĚ ZDRAVÉ, S CHUTÍ K JÍDLU, RÁNO BEZ TEPLOTY, ODPOLEDNE TEPLOTA. DĚKUJI

Rumpli

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
14.5.08 07:10

Zánět v močových cestách? Měl to kamarádky syn, strašně dlouo trvalo, než mu a to přišli. Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
2318
14.5.08 07:43

Ahoj,

řekla bych, že příčin může být hodně, rozhodně bych pátrala dál (jsem pěkně poradila, což :oops: ).

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.5.08 11:58

Teplota je uz po odecteni?Jestli ne,neresila bych to,deti mivaji zvysenou tt a k veceru se jeste zvysuje.Ja sama mam cely zivot 37,1 tt a nikdy mi nic nenasli.Pry nekdo ma proste teplotu tela vyssi.Ale spis bych hledela na tom,jestli se klucinovi dari dobre.Pokud prospiva,ji a roste jak ma,asi bych ho prestala trapit teplomerem.

• Nahlásit
  • Citovat
6545
14.5.08 18:21
Anonymni píše:
Teplota je uz po odecteni?Jestli ne,neresila bych to,deti mivaji zvysenou tt a k veceru se jeste zvysuje.Ja sama mam cely zivot 37,1 tt a nikdy mi nic nenasli.Pry nekdo ma proste teplotu tela vyssi.Ale spis bych hledela na tom,jestli se klucinovi dari dobre.Pokud prospiva,ji a roste jak ma,asi bych ho prestala trapit teplomerem.

souhlas…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama