Zvýšená teplota a vše negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bikoslave
Povídálka 11 příspěvků 26.01.18 11:08
Zvýšená teplota a vše negativní

Zdravím všechny maminky. Už si nějak nevím rady. Po MS asi týden jsem dostala teploty 37 - 38 zašla jsem k doktorce a dostala jsem ATB a byla jsem doma 13 dnů. Po celou dobu zvýšená teplota neustoupila z výsledků krve a moči vše v pořádku. Pohlavní styk jsem měla s partnerem 5 dnů před PD. (plodné dny). Dnes ráno jsem si dělala těhotenský test, ale je negativní.. Prosím poraďte. Nemáte někdo zkušenost?? :( Včera večer sem měla 37,5 předevčírem také a dne ráno 37,2 a teď mám 37,3… Děkuji všem za každou odpověď.

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 26.01.18 11:13

Me teda 37,3 neprijde jako zvysena teplota :nevim:. A uz vubec ne jako symptom tehotenstvi.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19051 příspěvků 26.01.18 11:20

Tak 37,3 je zvýšená teplota (zvýšená je vše nad 37 všeobecně, samozřejmě pak záleží, jakou teplotu má člověk běžně a jak na zvýšení reaguje) :mrgreen:

Jinak @Bikoslave ano, zvýšená bazální teplota může být jedním z příznaků těhotenství, ale rozhodně se nedá říct, že protože máš teplotu s čistými výsledky krve a moči, tak je to těhotenstvím. Mimochodem, když máš čisté náběry, proč ti dr. dala antibiotika? :think: Nejspíš tělo bojuje s nějakou drobnější virozou, u které neletí nahoru CRP…

Leppäkerttu
Ukecaná baba ;) 1608 příspěvků 26.01.18 11:21

Jako priznak tehotenstvi bych to rozhodne nebrala, spis to bude pokracovani toho onemocneni, kvuli kteremu jsi byla dva tydny doma. Jinak nad 37 samozrejme zvysena teplota je.

Edit. pockej, bavime se tu o telesne teplote nebo bazalni? :nevim: Brala jsem automaticky, ze o telesne, protoze porovnavat namerenou BT rano s teplotou v 11h je k nicemu, ze.

Bikoslave
Povídálka 11 příspěvků 26.01.18 11:33

Bavím se o tělesné teplotě. ATB mě dala protože jsem tam přišla s tím že mám zvýšenou teplotu a pak mě dělala testy z krve a moči. Ovšem nebavím se ani o těhotenství, jen sem projistotu udělala test. Ale Zvýšená teplota mě trvá už přes 15 dnů, tak se snažím najít co se vlastně děje.. Celkem mě to obtěžuje. Jsem unavená… Normální tělesnou teplotu mám 36,6…

Verun83
Echt Kelišová 8447 příspěvků 33 inzerátů 26.01.18 11:39
@Bikoslave píše:
Bavím se o tělesné teplotě. ATB mě dala protože jsem tam přišla s tím že mám zvýšenou teplotu a pak mě dělala testy z krve a moči. Ovšem nebavím se ani o těhotenství, jen sem projistotu udělala test. Ale Zvýšená teplota mě trvá už přes 15 dnů, tak se snažím najít co se vlastně děje.. Celkem mě to obtěžuje. Jsem unavená… Normální tělesnou teplotu mám 36,6…

a proč ti teda dala atb? na zvýšenou teplotu se nedává atb. atb se dávají při bakteriální nákaze. tzn. udělat crp test a dle toho se rozhodnout.
takže si měla jen zvýšenou teplotu a nic jinýho? rýma kašel, bolest v krku? bolest něčeho?
krev ti brala na co? nepíšeš nic konkrétního. jestli máš negativní těhotenský test, tak nejsi těhotná.
možná máš prostě jen virozu a tělo to potřebuje vyležet. doplň vitamíny, vit D, zkus betaglukan na posílení imunity. a odpočívat.

Bikoslave
Povídálka 11 příspěvků 26.01.18 11:45

@Verun83 Dala mě ATB předem - nevěděla co výsledky ukáží a tak nechtěla raději čekat. Ne neměla jsem kro zvýšené teploty nic ani rýmu ani kašel nic… Občas teplota byla i 38. Krev brala 2× úplně snad na všechno… Ležela jsem 13 dnů a po 13 dnech by snad to člověk vyležel ne??? Vitamíny doplňuji pravidelně.

Verun83
Echt Kelišová 8447 příspěvků 33 inzerátů 26.01.18 11:52
@Bikoslave píše:
@Verun83 Dala mě ATB předem - nevěděla co výsledky ukáží a tak nechtěla raději čekat. Ne neměla jsem kro zvýšené teploty nic ani rýmu ani kašel nic… Občas teplota byla i 38. Krev brala 2× úplně snad na všechno… Ležela jsem 13 dnů a po 13 dnech by snad to člověk vyležel ne??? Vitamíny doplňuji pravidelně.

crp se dělá z kapky krve v ordinaci. výsledek má okamžitě.

Bikoslave
Povídálka 11 příspěvků 26.01.18 11:56

@Verun83 Tak to ona prostě nedělá no.. Poslala mě na krev a dělala testy na více věcí rovnou..

M1shelli
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 26.01.18 12:18

Taky bych se na to nevázala a spíš bych počítala s tím, že jde o nějaký druh vyrózy. Jednak to teď řádí a jednak je bazální teplota to nejmenší, co těhotenství utvrzuje. Já se zkoušela měřit první měsíc těhu (než mě vzala na první kontrolu a těhotenství potvrdila) a teplota celou dobu 36,7-36,9. Nic jako zvýšená a jak se nám s malou princeznou daří… to je každej od každýho :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

DJ Loutka: Kdo byla jeho přítelkyně, kvůli níž se měl oběsit? A jaké měli plány?

DJ Loutka (†51), který se o víkendu oběsil, po sobě zanechal přítelkyni Magdu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama