Zvýšená teplota, která trvá už 5 dní

Anonymní
18.4.21 13:02

Zvýšená teplota, která trvá už 5 dní

Dobrý den, v pondělí jsem byla se synem na očkování a v ten den byl bez reakce a i druhý den. Ve středu dostal teplotu kolem 37,8 a tu měl až do pátku v rozmezí 37,3 až 37,8. V sobotu a dneska v neděli má přes den 37,1 a v noci má 37,5. Myslíte si ze to může být pořád reakce na očkování nebo už je to příznak jiné nemoci? Jinak normálně jí a teď už si I hraje. Je mu 13 měsíců. Očkování bylo na Men C a pneumokoka.

Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8318
18.4.21 13:21

A to je po odečtu? Jinak se nedivím když jsi mu nechala dát dvě očkování zároveň. To asi bude ještě z toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 13:23

@JancaS84 je to po odečtu. Nikdy neměl žádnou reakci. Tak teď právě nevím a zda se mi, že už je to dlouho

• Citovat
  • Nahlásit
5277
18.4.21 13:24

Při současné aplikaci zmiňovaných očkovacích látek bych se i divil, kdyby byla tělesná teplota po očkování zcela v normě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8318
18.4.21 13:26
@Anonymní píše:
@JancaS84 je to po odečtu. Nikdy neměl žádnou reakci. Tak teď právě nevím a zda se mi, že už je to dlouho

No tak u meningokoka byvaji docela reakce a ještě když k tomu dostal i penumo. Nikdy bych nedala dvě očkování zároveň :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10989
18.4.21 13:36

Nedavej nikdy dve ocko zaroven. To je pro telo „pecka mezi oci“.

Teplota bude nejspis z toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4185
18.4.21 13:43

@Doctus

Když tě tu vidím, také přihodím dotaz :kytka:
Kluk (necelé 3 roky) byl na očkování v úterý (Bexsero, 2.dávka), ve čtvrtek jsem objevila tvrdou bouli o velikosti cca hrášku v třísle na straně vpichu (levé stehno). Tříslo bylo lehce červené a oteklé - proto jsem sáhla a bulku nahmátla. Předpokládám, že jde o reakci na očkování (3 dny ho bolela noha a kulhal). Ale ještě jsem se s tím nesetkala, tak jsem se chtěla zeptat, zda je to ok a jestli to mám nějak hlídat, případně něco aplikovat?
Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5277
18.4.21 20:30

@Whitedog
Hezký večer, to bude reakce na očkování, může to být aktivovaná lymfatická uzlina, vakcíny proti meningokokům bývají trošku divočejší. Určitě bych se nestresoval. Odezní to samo, při větší bolestivosti možno lokálně potřít NSAID gelem (Olfen™, Voltaren™ atd.), ev. rovnou podat Nurofen celkově

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat