Zvýšená teplota po operaci kolene

Anonymní
9.3.17 18:24

Zvýšená teplota po operaci kolene

Zdravím, v pondělí večer se mi stal úraz kolene. Zbortilo se mi, tahali mi z něj krev (70 ml) a na druhý den operace ve spinálu, kdy mi koleno sešroubovali. V nemocnici jsem dostala 2× ATB do žíly a ve středu (ani ne po 24 hodinách od operace) propustili domů. Včera jsem se cítila ještě dost slabá a noha hodně bolela, tak jsem si dala Tramal, který mi předepsali. Dnes noha bolí též, ale už na to stačí jen Ibalgin 400, nicméně se cítím hrozně slabá a změřila jsem si teplotu a mám 37,2. Je to normální nebo mám plašit a nechat se zkontrolovat?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
9.3.17 18:45

Po každé operaci (2×) jsem měla teplotu až přes 38 st. Začínala cca 24 hodin po operace a trvala dalších 48 hodin.

• Nahlásit
  • Citovat
7
8.12.19 21:26

teplota po operaci

Ahoj, byla jsem na konizaci delozniho cipku a bohužel jsem po 4 - 5 dnech zacala tak silne krvácet, ze mne dali znova do narkozy ….. Ted jsem 5 dni po te nove operaci, mam dvoje ATB a ještě vaginalni tablety. Konstantne mam 37.3, vezmu si ibalgin, mam tuto teplotu, nevezmu si ho, mam ji taky a s ni i vstavam nebo tak 37.1

Nehojilo se to, protože nekde je zanet, a proto mam pomerne silna antibiotika. Někdo zde psal, ze i bezne po opracich jsou teploty …. asi je to pravda, holky, ze jo?

Citim se pomerne dobře, jen jsem dosti nervni z te teploty ….

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11571
8.12.19 21:42

Tak pokud máš ještě antibiotika, probíhá léčba, byla bych v klidu
pokud bude teplota i po dobrání, ať ti lékař udělá CRP, jestli zánět pořád pokračuje nebo už je to dobré

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
8.12.19 21:46

ATB

ATB mam ještě na pet dni … tak snad.
Jinak bych pak musela mit další.
Mam pry ted „plnu palbu“, tl znamena všechno, co mi mohli dat.
Musim jim verit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama