Zvýšená teplota před ms, jiná bolest prsou než obvykle

Anonymní
19.6.20 10:51

Zvýšená teplota před ms, jiná bolest prsou než obvykle

Hezký pátek všem.

Vím, že by to byla náhoda, aby se zadařilo hned napoprvé, rozhodli jsme se tomu dát volný průběh, ale už nějakou dobu pozoruji pár příznaků, které jsem dříve před menstruací nemívala. Např. Jsem už tak týden zpět pociťovala křeče jako před ms, ale tu očekávám až kolem 20. Do toho mě vždy před ms tak týden bolí prsa. No a ta mě začala bolet až dnes a den předtím jenom na silnější stisk z boku. Byla to náhoda, kousala mě podprsenka, tak jsem se škrábala a štípla jsem se u toho, nesledovala jsem to. Obvykle před menstruací mám hroznou náladu a nemám energii, ale teď je tomu právě naopak, Teda- nepočítám dnešek, protože ležím v posteli a je mi hrozně teplo, palí mě žáha už třetí den a tak si říkám co kdyby. Do toho občas takové jemné píchání v oblasti konečníku, taky svědění. Měl někdo podobnou zkušenost? Na test chci počkat až tak tři dny po očekávané ms, abych nebyla zklamaná. Teď, když ležim v posteli si aspoň přečtu vaše názory. Všude jsem četla, že holky bolela prsa už pár dní po styku, že i ta teplota byla několik dnů po sobě zvýšená, nebo měly pocit chřipky…Je možné, že bych to cítila takhle před ms? Styk proběhl mezi 2. a 3.6.

Díky moc!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

186
19.6.20 12:01

Takhle se mi přesně projevilo těhotenství. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2365
19.6.20 12:05

To by klidně mohlo být. Dej vědět :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.6.20 12:35

@Xxlady to by byla skvělá zpráva! Už jsem se bála, že mě tady někdo označí za blázna. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.6.20 12:36

@Terrinka93 Určitě dám. :palec: :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
875
19.6.20 12:40

No nerekla bych blazen..,ale jestli jsi ted prestsla brat antikoncepci, tak ty stavy behem cyklu budou jine, nez jsi byla zvykla…take to muze byt opravdu viroza..pichani a svedeni kolem konecniku..to nevim, jestli je priznak brzkeho tehu, spis to znaci trhlinu, hemoroid, nebo i kvasinky. Urcite je dobre pockat po vynechani, jak pises, usetris kdyztak zklamani a penize za testy..drzim palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.6.20 13:25

@Melodie91 nikdy jsem antikoncepci neměla právě, dva týdny před stykem jsem používala gynex, který jsem chtěla vyzkoušet, no ale ne kvůli početí. I když prý podpořuje plodnost.

• Nahlásit
  • Citovat
875
19.6.20 13:37
@Anonymní píše:
@Melodie91 nikdy jsem antikoncepci neměla právě, dva týdny před stykem jsem používala gynex, který jsem chtěla vyzkoušet, no ale ne kvůli početí. I když prý podpořuje plodnost.

I ten gynex to muze zpusobit…jinak ja myslim, ze on neni primo na podporu plodnosti, spis na problemy s cyklem, jestli zadne problemy nemas, tak bych ho radsi nepouzivala..ciste na podporu plodnosti treba radsi nosifol, nebo caj mojzisove…ale treba si tehotna a nebudes tohle muset vubec resit :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama