Zvýšená teplota - těhotenství?

Anonymní
18.3.21 11:15

zvýšená teplota - těhotenství?

Ahoj holky,

budu mít asi úplně blbý dotaz, ale berte mě prosím jako „začátečníka“ :mrgreen:

s partnerem nám praskl kondom a udělal se do mně. Zpětně jsem to počítala a asi to bylo 3 dny před ovulací - ovšem jen podle kalendáře v aplikaci, kam si píšu kdy mám dostat menstruaci. Netuším, kdy ovulaci opravdu mám.

Den předtím jsem byla na očkování a dva dny mi nebylo nejlíp, únava, vyšší teplota - ale vždy max 37.2.

Už je mi dávno dobře, ale teplota - 36,9-37 se drží.

Kamarádka mi řekla, že to může být těhotenství 8o brutálně me do toho bolí prsa v noci, fakt hodně, ale ne bradavky. A větší je mám vždy před menstruací. Tu mám dostat ale každým dnem. Občas mě bodne v boku, ale to je tím že se teď moc pozoruju. Jinak cítím jen únavu.

Od styku je to dneska 12. den

Jo a covid nemám, byla jsem na PCR i antigenu v průběhu posledních 7 dnů :)

DĚKUJU

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7576
18.3.21 11:19

Tak jestli jsi nepoužila pilulku po tak těhotná být můžeš. Počkej jestli dorazí menstruace a udělej si test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 11:24

@JancaS84 nepoužila…on by to nebyl problém, kdybych byla těhotná, ale plánované to tedy není :zed: Ale radost by asi byla, hned po šoku :lol: Já ale vůbec nevěděla, že zvýšená teplota má být příznak těhotenství.

• Citovat
  • Nahlásit
7576
18.3.21 11:28
@Anonymní píše:
@JancaS84 nepoužila…on by to nebyl problém, kdybych byla těhotná, ale plánované to tedy není :zed: Ale radost by asi byla, hned po šoku :lol: Já ale vůbec nevěděla, že zvýšená teplota má být příznak těhotenství.

Těhotné ženy můžou mít mirně vyšší teplotu. Ale samozřejmě bych to jako příznak nepovažovala. Měla jsi nechraneny pohlavní styk zhruba v půlce cyklu, můžeš být těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
18.3.21 12:13

Úplně stejně se u mě projevovalo těhotenství od snad pár dnů od početí do konce prvního trimestru :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2097
18.3.21 12:20

U tehotenstvi muze byt zvysena teplota, ja to treba mela, ale zvysena teplota muze byt u cehokoli…nebrala bych to jako priznak, navic jsem to mela pozdeji, v podstate az kolem ms, sois pozdeji…udelej si test, ted uz bys tam neco videla…kdyz nekdo dite chce, tak vzdycky rikam testovat az po terminu ms..ty dite nechces, takze te negativni test uklidni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30209
18.3.21 12:39
@Anonymní píše:

Já třeba těhotná byla a nenapadlo mě měřit si teplotu. Myslím, že jsem. Eměla ani zvýšenou, protože na teploty netrpím a hned bych poznala, že je něco jinak.
Kdyby mi rupl kondom a těhotenství by byl problém, na nic bych nečekala a letěla pro tabletku PO. A stejně po nějaké době použila těhotenský test nebo se objednala na gynekologii. Žadná zdejší diskuze ti lepší jistotu NEDÁ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat