Zvýšená teplota u 3m miminka + pocení

104
5.11.19 23:19

Zvysena teplota u 3m miminka + poceni

Dobry den, chtela bych se zeptat, muj syn ma 3 mesice a ted uz 3 dny po sobe jsem mu namerila po odectu v zadecku 37,1. Bere se to uz jako zvysena teplota? A mam s tim neco delat? Bylo mi receno, ze do 37,5 se dava jen vice tekutin, takze treba cajik jinak nic. Jenze vecer se mi hrozne poti a to v pokoji netopim a ma slabou perinu. Spis se bojim jestli nam nejde spatne teplomer, protoze nekdy mi prijde fakt dost horkej, ale zatim to nevyskocilo vys jak na tech 37,1… mam i celni teplomer jenze tomu se neda asi verit vubec.. ockovan jeste nebyl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

572
5.11.19 23:28

Kup jiný teplomer, klasicky přímo do zadecku. Ten čelní měří blbě.. A zvýšená je od 38 stupňů. Určitě mu zatím nic nedávej na teplotu… Jinak u mimin je teplota 37 stupňů běžná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
5.11.19 23:41

@mackA159 ja mam teplomer do zadecku, podle toho jsem namerila prave tech 37.1 po odectu, ten celni nepouzivam skoro, prave jen kdyz si nejsem jista. No ja prave slysela ze nekdo rika ze se to vubec neresi do 37.2, pak zase ze se resi hned kdyz ma 37.1 tak nevim..my ted menili doktorku takze kdybych sla zitra na kontrolu k nove tak ani nebude mit zadny papiry prave.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.19 23:47

@Janka3007 Pokud nemá žadné další věci, jako prujem, rýma, kašel asi bych se nebála, zkus třeba mín přioblíct mně mudr pořád vrtala dohlavy, že dítě musí mi o vrtsvu víc než ty a já z toho byla neštastná, protože dítě večně zpocené, pak mi tchýně řekla, že jí právě říkali o vrstvu mín na tělo s spísš chránit koncový body jako ruce nohy, tak jsem to udělala a bylo po problému, teplota se muže zvyšovat taky když je ti teplo. Jinak pocení je i dědičné můj malý to ma po manželovi. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
470
6.11.19 00:07

Po jakém odečtu? Bylo mi pediatrem řečeno, ze se rektální teplota nijak nealternuje, proste co je na teploměru, tak to je. Horečka je až od 38 stupňů Celsia. Dítě teplotu nemá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
249
6.11.19 07:45

@Adelkadd Při měření v zadečku se odecita 0.5 stupně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
6.11.19 17:59

@snažillka no malej ma rymu uz asi 2 mesice, ale takovou, ze odsavam 1× denne pred spanim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 23:04

Pokud mmáš pocit, že má trochu i rýmu, klidně bych zašla k mudr, třeba na otvíračku at tam nečekáte dlouho s nemocnýma, u tak malých miminek ještě třeba kojených se ty nemoci špatně poznávají, mně malý jen trochu kašlal 5-6 denně suchý kašel trochu měl rýmu a potil se potom se zjistilo, že má zapal plic, doktorka říkal, že to má tak mírný, protože je kojený :nevim: Tím tě nechci strašit některý miminka s epotí víc některá mín, ale já osobně pokud se mi cokoliv nezdá vžyd jdu radši k doktorce, to stejné když se má malý očkovat cokoliv s emi nezdá zavolám mudr poradím se a i s malou rýmou odkládám. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
8.11.19 12:36

@snažillka my tedka prechazeli k nove a ve stredu k ni jdeme poprve, musime pockat skrz papiry nez stara dr posle. No mozna se spis jen poti, protoze je zakryty perinou a mame v pokoji docela teplo, ale zase mu nechci davat jen nejakou decku aby mu zase nebyla zima :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama