Zvýšená teplota u dítěte odpoledne

400
6.8.20 07:29

Zvysena teplota u dítěte odpoledne

Ahoj, dcera 2 roky mela cca 3 tydny zpet aftpuni stomatotitidu…horecky cca tyden v kuse. Kdyz ji odeznely afty a presly horecky, prestala jsem ji merit, uz na sebe nechtela nechat sahnout. Ted jsem ji o víkendu odpoledne změřila, prisla mi tepla a 37,6…ovsem kdyz jsem pak zmerila vecer, mela uz 37,1…a toto ted opakuji denne, cili asi 5 dni a vzdy dcera rano bez teploty, dopoledne bez teploty, odpoledne po spani nebo aktivite 37,3-37,5…pred spanim bez teploty…jsem z toho jelen. Jinak je dcera ok..jeste ji akorat trochu krvaci dásně. Vcera jsem koupila jeste jeden digitalni teploměr a nameril o pul stupně méně (dceri v zadecku)…kdyz jsem ho zkusila ja, tak mi nameril 35,3 :roll:…no a babo rad :lol:… Nevím, co ted? Mam dceru trapit dalsimi vysetrenimi, nebo mate zkusenost, ze toto muze být normální? Dcera ted byla nekolikrat nemocna a ja uz sleduji kazde pciknuti :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1927
6.8.20 07:46

Ja bych ho hlavne takto casto nemerila v zadečku, je na to uz velký. Zmer v podpaží, nebo kup bezdotykovy. Ja vetsinou ani nemerim teplotu, poznam ji dle pusy na čelicko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama