Zvýšená teplota u kojence v horkém počasí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marinka5
Echt Kelišová 9480 příspěvků 05.08.18 14:36
Zvysena teplota u kojence v horkem pocasi

Ahoj, chtela bych se zeptat, zda tyto vedra mohou ovlivnit telesnou teplotu u ditete? Malej mel v patek 37,6 vcera max 37,4 a ted zase 37,6 znamky nemoci nejevi, zuby take nejspise nerostou, ale mame tu strasne vedro, je neustale spoceny, jako my vsichni, muze tu zvysenou teplotu mit z toho vedra? Diky zaodpovedi :lol:

Reakce:

veria
Generální žvanilka 23610 příspěvků 1 inzerát 05.08.18 14:42

Ano muže, říkala mi to dětská dr. Oni ještě nemají termoregulaci. Říkali mi taky nedávat nic na hlavu v těchto vedrech, přehriva se.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2264 příspěvků 05.08.18 16:48

My to měli cca 2 tydny zpet, malou jsem dala k veceru spat, nijak navlecenou, jen pod plenku, ale prijeli jsme zrovna na „haciendu“ a postylka byla v podkrovi, nejdriv mi tam neprislo nejake velke horko, stresni okna otevrena, ale asi za hodku se vzbudila uplne urvana, splavena a s teplotou a ta se ji drzela 3 dny porad taky takhle zvysena. K veceru to lezlo i pres 38 a kakala nekolikrat denne - nejspis se k tomu pridaly zuby, protoze kratce potom jsem objevila nahore vykukujici jednicku a naznak i te druhe. Hodne jsem ji otirala mokrou zinkou, v noci nastesti jakztakz spala, pres den byla docela v pohode, jen ta teplota, tak jsme nechodily na slunicko max.na terasu do stinu a spat jsem ji pres den davala v kocarku do nejchladnejsi casti domu. No byla klika, ze jsme zrovna byli takhle na baraku a neparili se ve meste a starsi mohl aspon na zahradu a do bazenku. Byli jsme i u dr., kdyz mela tu teplotu 3 dny, pro sichr jestli treba mocak nebo angina se o ni nepokousi, nastesti nic nenasli a pry opravdu to mohla mit z prehrati nebo od tech zubu prip. oboji…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >