Zvýšená teplota už delší čas

9
4.8.13 17:59

zvýšená teplota už delší čas

Ahoj
Chci se zeptat, mám syna - 6 měsíců, a už delší čas má vždy na večer zvýšenou teplotu, kdyby to bylo jen teď jak jsou ty vedra tak bych to brala, ale měl to i před tím. Přes den má kolem těch 37 stupňů v pohodě ale večer už je to třeba 37,7.. ale jinak je v pohodě, ani nepláče, nevzteká se a na zoubky to taky nevypadá! říkala jsem to teď doktorce a ta se na to moc netvářila, jen ať to hlídám, že kdyby to bylo už třeba 38 stupňů tak máme hned přijít, ale mě se to vůbec nelíbí :zed: Máte s tím některá zkušenost? je to normální? měřím v zadečku a odečítám půl stupně.. Děkuju za názory :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5413
4.8.13 18:04

Starší syn to měl asi před dvěma týdny a trvalo to asi deset dní. Nevím, čím to bylo, jinak mu nic nebylo (vždy mezi cca 37,7 a 38). Přičítala jsem to stoličkám, ale žádná se neobjevila :nevim: Jak to přišlo, tak to odešlo. On byl ale každý večer i dost protivný, po usnutí se budil s pláčem, tak jsem mu těch deset dní dávala Nurofen (dr. to schválila), aby se vyspal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48721
4.8.13 18:04

Možná zuby, přehřátí z toho tepla, nějaká infekce? :idea:
Zkoušíš ho přes den v tch vedrech i chladit (mokrou plenku, sprchu, omývání vodou?) pije dostatečně tekutin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
4.8.13 18:14

Muj syn mel taky jednu dobu porad zvysenou teplotu (taky kolem 6 mesicu),prakticky se stale pohybovala kolem 37.3 (po odectu),vecer vyssi.Byla sem u doktorky, ta ho kontrolovala, nechala udelat krevni obraz a CRP, ale vse bylo v poradku.Maly taky zadne priznaky nemoci nemel, byl vesely, palal pekne
Je ale dost zive dite, takze „diagnoza“znela ze to z toho ze chvili neposedi a tim ze je porad akcni muze mit z toho zvysenou teplotu.Po case to samo odeznelo, nemocny nebyl. Takze pokud je maly taky zive dite a nema zadne jine priznaky nemoci jako treba prujem, nechut k jidlu atd. tak bych to neresila. Muzes jeste zkusit rict doktorce at vam taky necha. udelat krevni obraz a CRP, pokud by byl v tele nejaky zanet tak by se to tim odhalilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2176
4.8.13 18:15

My to máme ted asi 4-5 dni pres den klasika 36,7 proste bez teploty a vecer mame 37,8 :-( nevim vubec proc… Je nam 13 mesicu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2176
4.8.13 18:16

A jsme pekne protivni a mrzuti:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
5.8.13 08:45

No na zuby to nevypadá, aspoň teda podle mě.. nechuť k jídlu teda drobet je, ale to jen teď jak jsou ty vedra, jinak jedlík je pěknej, čajíku vypije přes den možná i půl litru, takže s tím problém není a jinak je taky si myslím celkem v klidu, jako je drobet protivnější a vzteklejší ale to jsou ty vedra no, koupeme v bazenku a nikam ven moc nechodíme.. ale ty teplotky měl možná už měsíc před těma horkama :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama