Zvýšená teplota v těchto vedrech

8115
8.8.13 15:51

Zvýšená teplota v těchto vedrech

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli se to taky někomu stalo. Malá má ode dneška zvýšenou teplotu ( zatím do 37,7 ). Jinak jí nic není, řádí jako normálně, jí i pije. Zoubky jí teď zrovna ( asi ) nerostou. Může to být z tepla? K doktorce se zvýšenou teplotou zatím lítat nebudu, uvidím po víkendu, jestli pořád bude zvýšená. Děkuju za názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24756
8.8.13 15:54

:mavam: Naše dcera zvýšenou teplotu nemá, ale já měla v úterý 37,7-myslím, že to bylo teda z vedra, protože jinak mi nic nebylo, dneska už tu u nás takový hic není a teplotu mám 36.6 ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
8.8.13 15:59

@Jančakecalka : zatím ty vedra zvládala bez problémů, až dneska má zvýšenou teplotu. No uvidíme, co zítra a další dny. Snad už se trochu ochladí, protože v Praze je pořád dusno :-(.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24756
8.8.13 16:07
@myskalucka píše:
@Jančakecalka : zatím ty vedra zvládala bez problémů, až dneska má zvýšenou teplotu. No uvidíme, co zítra a další dny. Snad už se trochu ochladí, protože v Praze je pořád dusno :-(.

Taky doufám, že se výrazně ochladí, dneska tu máme 29,ale včera bylo 33.děsný, ale je pravda, taky je tu pěkný dusno a smog.Na zítra už snad hlásí líp, tak uvidíme ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1088
8.8.13 17:33

@Jančakecalka co já bych dala za 29, v kanceláři máme přes 35 a venku je 40. A jinak náš prcek měl taky jednoapůldenní teplotu. Vyskočila na 38,5 druhý den už lehce nad 37 a třetí den byl naprosto OK. Jinak mu nic kromě teploty nebylo :nevim: tak asi to nesnesitelné horko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
762
8.8.13 17:47

Jestli je to normální nevím, ale nás mladej má už 14 dní pořád mezi 36,8 a 37,6 jinak mu nic není, doktorka nic nezjistila, tak tomu nechávám volnej průběh

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
8.8.13 21:04

Dekuju holky. Nam se ted klasicky k tomu pridal prujem ( vzdy nejdriv teplota a pak prujem ), tak uvidime co noc a zitrek. Snad uz to bude lepsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24756
9.8.13 07:42
@letenia píše:
@Jančakecalka co já bych dala za 29, v kanceláři máme přes 35 a venku je 40. A jinak náš prcek měl taky jednoapůldenní teplotu. Vyskočila na 38,5 druhý den už lehce nad 37 a třetí den byl naprosto OK. Jinak mu nic kromě teploty nebylo :nevim: tak asi to nesnesitelné horko

Venku už to jde dneska, ale v bytě máme 32,to je na pos… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
762
9.8.13 08:27

@Jančakecalka a co takhle otevřít okno? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
9.8.13 17:43

Tak teplota přes noc zmizela a venku už je taky krásně, příjemných 16°C.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24756
10.8.13 16:56
@iveta299 píše:
@Jančakecalka a co takhle otevřít okno? :mrgreen:

Hele, o okně mi ani nemluv, máme permanentně otevřená okna a zatažený rolety a je to k prdu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama