Zvýšená teplota v tomhle horkém počasí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
00000000
Kecalka 122 příspěvků 09.08.18 17:42
Zvysena teplota v tomhle horkem pocasi

Dva dny jsem si uzivala u vody a slubicka, hned treti den mam bolesti kloubu, zvysenou teplotu, zimnici, boli me hlava a nemam moc chut k jidlu, uz je to dnes treti den, zatim mam do nedele dovcu a.do prace sice nejdu, ale je to normalni? Ma to nekdo, myslim z dospelaku? Je pravda ze dnes.je to o polovinu mirnejsi, ale muze to byt takhle z toho slunicka, jako z prehrati?
Pres den si musim nekolikrat i lehnou, pak beru ibuprofen, ktery mi pomuze, zapotim se. z nej a mam zase par hodin klid.
Piste vase zkusenosti, jestli mam plasit, nebo to odezni. Jinak v jinem stavu nejsem, kliste jsem ted asi tri roky taky nemela, proste podobne prznaky jako u prave chripky, jen bez kasle,rymy.Ted se mi jeste do toho udelala uzlina na krku, jakoby pod uchem, ale jeste kousicek dal.Uzliny.jsem mela naposledy pred peti rokama, trvalo to asi dva tydny a pak se zase vstrebaly.Jsem rocnik 83,takze v prechodu snad.taky jeste nejsem, kdyz se tak potim, vsem dekuji za odpovedi, Katka

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 18:16

Resim to same…od vcerejska mam nekolikrat za den zvysenou teplotu…vcera odpoledne uz jsem z tech veder byla hotova a pak jsem si namerila zvysenou teplotu…a to jsem se nikde venku dlouho nevystavovala…nic jineho k tomu nemam…

00000000
Kecalka 122 příspěvků 09.08.18 18:28
@Anonymní píše:
Resim to same…od vcerejska mam nekolikrat za den zvysenou teplotu…vcera odpoledne uz jsem z tech veder byla hotova a pak jsem si namerila zvysenou teplotu…a to jsem se nikde venku dlouho nevystavovala…nic jineho k tomu nemam…

Mam to same,pritom pres den normalne funguju,ale dvakrat pres den si musim jit na hodku lehnout,pak zabere prasek,zapotim se a jsem zase treba 4hodiny v pohode.Trochu me to uklidnilo,ze v tom nejsem sama.Zatim se to nehorsi,spise mirne zlepsuje ;)
Jinak jsem se opalila i dost v obliceji,tak me napada jedine to silne slunicko.Ven ted vubec nevylezam,ve stinu je stale 38-40stupnu a do toho fouka ten horky vzduch,takze doma je fakt lepe :)
Doma mame kolem 26-28,pak vetrame od vecera do rana,jinak to ani nejde.Snad to brzy prejde☺

00000000
Kecalka 122 příspěvků 09.08.18 18:34
@Anonymní píše:
Resim to same…od vcerejska mam nekolikrat za den zvysenou teplotu…vcera odpoledne uz jsem z tech veder byla hotova a pak jsem si namerila zvysenou teplotu…a to jsem se nikde venku dlouho nevystavovala…nic jineho k tomu nemam…

Jo a jeste k tomu mam tu bolest kloubu,celeho tela,neni to jen treba zada,nebo ruce z namahy,to vubec,podobne priznaky jako u chripky,proste cele telo boli.Kdyz prestava pusobit prasek,pocituju to tak,ze zacina lehka zimnice a kdyz si pohladim lehce ruce,tak to hrozne boli????
Pak behem pul hodiny mam vse nekolikanasobne silnejsi a pak si musim vzit prasek ibuprofen.
Pres noc dokazu tri tricka propotit,dnes je mi opravdu o polovinu lip nez v utery

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 18:41

Tak ja mam jen lehce zvysenou teplotu xkrat za den…jinak snad nic…

smudlinky
Závislačka 2578 příspěvků 351 inzerátů 09.08.18 19:53

zvyšená teplota 37,5°C je podle lékařky v těchto vedrech normální teplota. Bolest kloubů, únava apod jsou spíš příznaky virozy, těch je teď celkem dost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 20:44

Fakt?to se mi ulevilo…mame pred dovcou a jsem z toho byla ve stresu

janca0101
Kecalka 246 příspěvků 09.08.18 23:55

Taky mám normálně 37-37.5 i když nic nedělám. Každopádně u té vody jestli jste nedostala úpal. Pozor na dehydrataci, dávejte si pozor na tekutiny, pijte i když nemáte žízeň, nepobývat dlouho na sluníčku a nejlépe mít i pokrývku hlavy :) pokud se to do 2 dní nezlepší, tak bych navštívila lékaře.

růžový achát
Kelišová 5124 příspěvků 10.08.18 00:06

Lítaj hrozně virozy a mají u každého různé symptomy. Švagrové naskočil na tlamě obrovský opar, tchýně teploty a kašel, moje dcera teploty, zimnice, bolest ucha a zánět močáku, ja měla teploty, pobolívá mne z průvanu ucho a hlava, syn zase průjmy a bolest v krku :roll:, a furt něco někde někdo :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >