Zvýšená teplota x let v intervalech, někdo zkušenost u dospělého?

232
18.10.20 14:27

zvýšená teplota x let v intervalech,nekdo zkuse.u dospel.?

Ahoj, jdu sem s dotazem, jestli tohle taky nekdo nemate a vite uz z ceho to je a co s tim delat. Mam xlet sem tam zvysene teploty -37,4. Treba 3nedele je klid a pak 14dni i dyl je mam ( pres leto je to mirnejsi). Je to pak takovej divno stav, kdy je clovek ko, nic se mu nechce, unava, obcas bolej klouby, hlavne kotniky, kolena. Pak me stoji hodne usili se doplazit dom z prace a doma jeste neco pofackovat, ale spis padnu na gauc a uz nic moc nedelam, mimo venceni psu. Byla jsem na x vysetrenich, mimo lehce zvyseneho crp max.15, na nic neprisli. Jen, ze jsem prodelala borelku, ale ta byla v cas prelecena a mam ji tedy detekovanou tim citlivejsim testem. Tyhle divno stavy me uz fakt nebavej. Mate nekdo neco podobneho, ci mel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
239
18.10.20 14:56

Nepoji se ti to s menstruacnim cyklem? V období před menses mívám taky zvysenou, nekdy až jako chřipkovy stav.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
18.10.20 15:08

@Tejina nee, je to zcela nahodile..mam obcas i 2mesice klid..Driv jsem treba v lete zacala cvicit, kdyz jsem ty stavy nemela a pak mi telo selhalo a zvyseny teploty prisly po 2-3mesicich a trvaly treba 2mesice, takze veskera kondice pryc. Takze i cvicit jsem prestala, neb to nema cenu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
18.10.20 15:23

@AliBaba40 já s teplotou bojuju už půl roku. Zatím se mi také nepřišlo z čeho to mám, absolutně vše negativni, ještě me čeká vyšetření CT mozku zda to nezpůsobuje nádor který může tlačit na podvěsek mozkový. A pak vyšetření na infekčním, což v dnešní době bude těžké se tam dostat. Zkoušela jsi si dělat trvá nějaké grafy, zápisy? třeba ti to trochu napoví, já zjistila že se mi opravdu více zvýší cca 10 dní před MS kdy to jde nad 37 a je mi taky na nic :( každopádně je více možností, můžeš mít něco chronického, nebo poruchu termoregulace, nebo třeba skrytý stres? Já jeden měsíc hrozne moc cvičila, denně chodila 4 km, pak. posilovani doma..po měsíci jsem dostala teplotu přesně 37,2 kterou jsem měla úplně v kuse dva týdny, pak to kleslo na 36,8 a už mi to tak zůstalo do teď…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
18.10.20 15:34

@Lathi asi si to zkusim nejak psat, to je dobry napad, nevim proc me to uz nenapadlo, to jsem trosku jak mental :lol:..asi abych si nepripadala jako total hypochondr :)) mam za sebou behem 5let 2× magnetickou hlavy, vse ok. Infekcni ve vojensky taky v poradku, mimo ty borelky. S tou termoregulaci si to taky rikam, neb kdyz mam studeny nohy a ruce, hned je mi blbe. Stres mam ( dlouhodobe ze vztahů), ale tyhle teploty zacaly jeste daavno pred stresem.
No zkusim si to psat a uvidim :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
18.10.20 16:08

@AliBaba40 zkus, já si měřila teplotu třikrát denně a psala si to měsíc v kuse, a pak bylo vidět že to začne stoupat a klesat. Ale celkově se mi prostě ta teplota uvedla o půl stupně než jsem měla dříve. Ja už si tak taky připadám, asi holt nám. to. zustane a bude to tak. proste v pořádku. A taky mě napadlo kolik ti je co třeba nějaké. leky? Já třeba brala na spaní Trittico a můj doktor mi říkal že i to mohlo to.telo.takto. rozhodit a četla jsem že trvá klidně i rok bez tělo vše vyloučí..může to způsobit klidně antikoncepce…nebo se prostě změní hormony, mě se trochu změnila i menstruace kdy se mi zvýšila od té doby sliznice…je to fakt hledání jehly v kupce sena no..ale důležité je že je vše vyloučeno a není to nic vážného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
18.10.20 16:21

@Lathi ja to mam cca 20let, prvne jsem to zaznamenala na jazykovce po mature..ale cim starsi, tim mi to prijde castejsi..antikoncepci neberu cca 8let, ted akorat listovka, letrox a gynex. Ale tohle jsem driv nebrala. Proste to na nic nenavazuje..je to se mnou uz dlouho, ale cim dal hur to nejak snasim a poradne nefunguju..Takze mam docela obavy, jestli se na me uz konecne usmeje stesti, a dockam se mimina, tak to bude sileny, se starat, pokud tohle budu mit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat