Zvýšená teplota z laktácie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Qwerty123456
Nováček 4 příspěvky 10.08.19 12:39
Zvysena teplota z laktacie?

Ahojte.. Mate niekto skusenost s kolisavou teplotou po porode? Mala som zapal prs, lieceny atb, este ich uzivam, ale kazdy den ma prsia bolia odspodu aj z boku, aj ked sa snazim to pri dojceni a odsavani stlacat… Vzdy ked zacne niektoré boliet, tak teplota sa zvysi… Mam sto chuti vyprdnut sa na cele kojenie, som slaba ako mucha :,(

Reakce:
P4ja
Extra třída :D 10624 příspěvků 10.08.19 13:16

@Qwerty123456 Mám. Po porodu jsem byla jak moucha, takže teplota kolísala pořád. Nemyslím, že je to jen z kojení, ale je toho prostě moc. Musíš víc odpočívat a šetřit se a po šestinedělí se to většinu uklidní. Prsa odstříkávej od úlevy. Postupně se laktace upraví a bude líp :kytka:

Vrba Jana
Stálice 65 příspěvků 10.08.19 13:58

Po porodu jsem se málem neudržela na nohou, zaměřila jsem se na doplnění železa a kvalitní a vydatnou stravu, ze začátku hlavně vývary. A hoooodne odpočinku.
Co se týče kojení, doporučuji laktacni poradkyni, ať se podívá na prisati a efektivitu sání miminka, už to, že jsi měla zánět, znamená, že něco není ok.
Kojení je často ze začátku těžší, ale pak se to urovná a výsledek stojí za to!
Ještě mě napadá, pokud jsi měla antibiotika, nepodceň probiotika, ať ti zánět nevystridaji třeba kvasinky. Jak je tělo po porodu oslabené, tak je k tomu více náchylné.

Qwerty123456
Nováček 4 příspěvky 11.08.19 07:21

Dakujem Vam za reakcie! Je pravda, ze som mala menej železa pri prepúšťaní z porodnice… Inak toto kojenie je snad horsie ako porod, radsej by som znovu rodila, haha :lol:

Váš příspěvek
Reklama