Zvýšená teplota ze svalovice?

54
4.9.21 14:29

Zvýšená teplota ze svalovice?

Ahojky, jdu si pro radu, protože jsem se nikde na internetu o tomto nedočetla. Byla jsem po dlouhé době cvičit v posilovně. Dřív jsem chodila pravidelně, byla jsem zvyklá a už jsem ani nevěděla, co to je svalová horečka. Teď ale nejsem zvyklá na zátěž, dala jsem si tedy docela lehké tréninky, ale i tak už mám druhý den pocit, že se ani neotočím v posteli na druhý bok, jak mě bolí svaly. Citim se z toho až nemocně. Mám zvýšenou teplotu 37,4. Myslíte, že to může souviset s tou svalovicí? Ještě dodám, že jsem měla před týdnem virózu, už jsem se ale cítila zdravá a tak jsem cvičit šla. Google to hned samozřejmě vidí na zánět srdečního svalu, takže tady doma trochu panikařím a chci se zeptat, jestli někdo zkušenost se zvýšenou teplotou spojenou se svalovicí nemá. Dekuju :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.9.21 14:51

Jo, to klidně může být z té svalovice 🙂. Zánět srdečního svalu to určitě není :wink:. Dej si ibalgin a udělej si klidovej den… Uvidíš, že to přejde… Jinak jsem lékařka ARO… píšu anonymně, protože nechci, aby to bylo hned spojeno s mým profilem… Na nás doktory se dost lidí teď dívá…no, zvláštně… Tak ať je líp! 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
25655
4.9.21 15:19

@Lara54 měla jsi virózu? nebyl to covid? ten se rád vrací, kór po námaze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25655
4.9.21 15:28
@Anonymní píše:
Jo, to klidně může být z té svalovice 🙂. Zánět srdečního svalu to určitě není :wink:. Dej si ibalgin a udělej si klidovej den… Uvidíš, že to přejde… Jinak jsem lékařka ARO… píšu anonymně, protože nechci, aby to bylo hned spojeno s mým profilem… Na nás doktory se dost lidí teď dívá…no, zvláštně… Tak ať je líp! 🙂

a na to jsi přišla kde, že se na doktory teď dost lidí dívá zvláštně?
a za druhé, však do rady „vem ibalgin“ nemusíš hned psát, že jsi lékařka ARO :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7373
4.9.21 15:39
@Anonymní píše:

zlváštně :roll: možná pracuješ úplně někde jinde, ty ARO

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25655
4.9.21 15:44
@DanielaD píše:
zlváštně :roll: možná pracuješ úplně někde jinde, ty ARO

také si to myslím, dělá se jen zajímavá-ý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7373
4.9.21 15:47
@stinga píše:
také si to myslím, dělá se jen zajímavá-ý

jestli to nebude místní kadeřnice :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
4.9.21 16:35
@Anonymní píše:

Děkuju moc. Moc jsi mě uklidnila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
4.9.21 16:36
@stinga píše:
@Lara54 měla jsi virózu? nebyl to covid? ten se rád vrací, kór po námaze

Ne, měla jsem negativní PCR test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
4.9.21 16:39
@stinga píše:
a na to jsi přišla kde, že se na doktory teď dost lidí dívá zvláštně?
a za druhé, však do rady „vem ibalgin“ nemusíš hned psát, že jsi lékařka ARO :zed:

Možná tím chtěla říct, že ví o čem mluví, když je doktorka, že u svalovice teplota být může. Nemůžu vědět, jestli je fakt lékařka. Já se tady normálně zeptala, jestli s tím někdo nemá zkušenost a je mi zle, jak se hned do sebe lidé naváží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.21 00:17

V pohodě, jsem lékařka… chtěla jsem jen zakladatelku uklidnit, že jí neradí někdo, kdo si to přečetl taky internetu, že se nemusí obávat zánětu srdečního svalu atd… No, tak já myslím, že po přečtení reakcí je ten anonym ještě pochopitelnější 🙂. Člověk chce pomoct a hned je z něho někdo, kdo se dělá zajímavým… však ta odpověď nebyla pro vás ostatní, zakladatelce snad pomohla…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat