Zvýšená teplota, zvracení a nemocnice, půlroční miminko.

ShadowDancer
29.11.18 13:17

Zvýšená teplota, zvracení a nemocnice, půlroční miminko.

Ahoj holky. Máte někdo zkušenost s tímhle? Malá má už tři dny zvýšenou teplotu. Nad 38 stupňů se ale nedostala. Myslela jsem, že to má ze zubů, ale bylo divný že se jí teplota zvýšila až den po prořezání. Nicméně dnes ráno jsem volala rychlou, protože malá nemohla přes zvracení dýchat, neudržela hlavičku, byla jak hadrová panenka a hrozně zbělala. V nemocnici dělali krev, menší počet bílých krvinek. Prý na ní asi leze viróza a kdyby byla zase bílá a apatická, tak že by nás přijali na hospitalizaci. Zatím jsme doma, malá už nezvrací, když je vzhůru tak se směje, ale furt má tu zvýšenou teplotu. Když spí, je to spíš ke 38 stupním.
Uznávám, že jsem asi hysterická prvomatka, ale to ráno mi málem prasklo srdce, bylo to hrozný. Tak píšu, abyste mě někdo uklidnil, že se vám třeba stalo to samý a že to bude v pořádku. Díky! :oops:

  • Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12986
4.12.18 12:37

Dobrý den,

jak to dopadlo? Je dceruška už v pořádku? Věřím, že ano. Mrzí mě, že Vám tu nikdo neodpověděl a nemohl Vás uklidnit v těžké chvíli. Zdraví miminek je křehká věc, ale zase se často z toho vykřešou ani nevíme jak. Sestry roční chlapeček zvracel včera a dceruška sestřenice předevčírem, myslím, že je nějaká viróza ve vzduchu a všechna miminka to zvládnou. Všechno bude v pořádku, nebojte se!

přeji Vám hezký den a sílu :kytka:

Diana

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama