Zvýšená teplota, zvracení a nemocnice, půlroční miminko.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ShadowDancer
Kecalka 105 příspěvků 29.11.18 13:17
Zvýšená teplota, zvracení a nemocnice, půlroční miminko.

Ahoj holky. Máte někdo zkušenost s tímhle? Malá má už tři dny zvýšenou teplotu. Nad 38 stupňů se ale nedostala. Myslela jsem, že to má ze zubů, ale bylo divný že se jí teplota zvýšila až den po prořezání. Nicméně dnes ráno jsem volala rychlou, protože malá nemohla přes zvracení dýchat, neudržela hlavičku, byla jak hadrová panenka a hrozně zbělala. V nemocnici dělali krev, menší počet bílých krvinek. Prý na ní asi leze viróza a kdyby byla zase bílá a apatická, tak že by nás přijali na hospitalizaci. Zatím jsme doma, malá už nezvrací, když je vzhůru tak se směje, ale furt má tu zvýšenou teplotu. Když spí, je to spíš ke 38 stupním.
Uznávám, že jsem asi hysterická prvomatka, ale to ráno mi málem prasklo srdce, bylo to hrozný. Tak píšu, abyste mě někdo uklidnil, že se vám třeba stalo to samý a že to bude v pořádku. Díky! :oops:

Reakce:
Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11293 příspěvků 04.12.18 12:37

Dobrý den,

jak to dopadlo? Je dceruška už v pořádku? Věřím, že ano. Mrzí mě, že Vám tu nikdo neodpověděl a nemohl Vás uklidnit v těžké chvíli. Zdraví miminek je křehká věc, ale zase se často z toho vykřešou ani nevíme jak. Sestry roční chlapeček zvracel včera a dceruška sestřenice předevčírem, myslím, že je nějaká viróza ve vzduchu a všechna miminka to zvládnou. Všechno bude v pořádku, nebojte se!

přeji Vám hezký den a sílu :kytka:

Diana

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >