Zvýšené crp po viróze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
joyceee
Kecalka 101 příspěvků 17.08.18 08:43
Zvýšené crp po viroze

Zdravím ženy, syn před týdnem prodělal virózu (jedna noc zvracení a tři dny teplota). Jelikož ho bolelo dvě noci bříško, doktorka udělala včera pro jistotu odběry krve. Dnes mi volá, že má sedimentaci 40/90 a crp 31. A že má být naprosto v klidu doma.. měli jsme odjet na víkend pryč, absolutně nic mu není… Včera celý den venku řádil na kole ???? no jsem vyřízena, to s ním mám týden sedět doma? Holky měli jste to některá taky tak? Čím to může být? Zdraví je samozřejmě nejdůležitější no…

Reakce:
kotýsek
Ukecaná baba ;) 2009 příspěvků 17.08.18 10:13

Tak CRP by se dalo .......moje doktorka řikala,že v laborce kam dávaji dělat krev se bere hodnota do 30 jako negativní.Ale sedimku máte pěkne vysokou .Zdřejmě tam někde ve střevech ,nebo žaludek......­......řikate,že si stězžoval na bolest břiška,bude mit zánět ještě.Takže klidový režim bude na mistě.

joyceee
Kecalka 101 příspěvků 17.08.18 12:30

@kotýsek no dva dny jsem najela na normalni dietní stravu a noci mi proplakal jak ho bolelo bříško.. doktorka ho prohlédla a slepak atd vyloučila ????‍♀️ Takže jen dieta a v klidu doma…můžu mu nějak pomoci? Dávám probiotika… Přitom jinak je úplně v pohodě… Kdyby mu tu krev nevzala tak bychom nic nevěděli a fingovali normálně…

kotýsek
Ukecaná baba ;) 2009 příspěvků 17.08.18 12:42

Probiotika jsou na to výborný,ty určitě dávejte dál. Ale jinak se to asi srovná samo…,,chce to čas a klidnější režim.

joyceee
Kecalka 101 příspěvků 17.08.18 13:02

@kotýsek moc díky za info.. Jo já jsem moc nepochopila to, že doktorka tvrdila, že se jedná o krátkou „letní“ virózku… Horečky neměl, jen kolem 38… A teď najednou v krvy zánětlivé markery… A přitom mi neřekla, co teda vlastně za problém tam mohl být…a já nejsem lékař tak tomu prd rozumím :oops:

joyceee
Kecalka 101 příspěvků 18.08.18 15:23

Holky nikdo jiný žádné zkušenosti…? :,(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >