Zvýšené hcg kvůli volné tekutině v děloze

Anonymní
1.8.21 09:06

Zvýšené hcg kvůli volné tekutině v děloze

Dobrý den, ve středu jsem si dělala těhotenský test a k mému velmi nemilému překvapení byl pozitivní. (Mám velmi rozházený cyklus kvůli kojení, takže pokud mám delší zpoždění pro svůj klid si test udělám.) hned ve čtvrtek jsem byla na gynekologii a jediné co bylo vidět, byla volná tekutina v děloze. Dr. Říkala, že je možné, že se to vstřebá a těhotná nebudu. Dala mi termín za týden. Ja jsem každý den v úplné panice, protože těhotenství se mi teď na 150% nehodí, ale zase panikarim i z toho, že bych měla jít na miniinterupci. Těhotenství je tedy vzhledem k mým okolnostem nepravděpodobné, ale ne nemožné.
Prosím ty, kdo měli podobné zkušenosti, jestli by mi mohli napsat jak to dopadlo. Popřípadě za jak dlouho od pozitivního testu, jim hcg opět kleslo atd.
Strašně moc děkuji!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10882
1.8.21 09:54

A ty nepravděpodobné okolnosti jsou co? Přerušovaný styk?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.8.21 10:19

@JancaS84 styk jsem měla za měsíc Cca jen 2×, jednou s ochranou ve formě anikoncepčního krému a jednou bohužel jen přerušovaný styk, ale v době kdy už jsem měla období kdy jsem měla dostat menstruaci. Takže si myslí, že je těhotenství nepravděpodobné, ale ne nemožné. Každopádně sem moje otázka nesměřuje. Jestli jste sem šla s potřebou moralizovat, můžete jít o dům dál. Já se ptám žen s podobnou zkušeností a s tím jak dopadly ony.

Příspěvek upraven 01.08.21 v 10:20

• Citovat
  • Nahlásit
11659
1.8.21 10:19
@Anonymní píše:
Dobrý den, ve středu jsem si dělala těhotenský test a k mému velmi nemilému překvapení byl pozitivní. (Mám velmi rozházený cyklus kvůli kojení, takže pokud mám delší zpoždění pro svůj klid si test udělám.) hned ve čtvrtek jsem byla na gynekologii a jediné co bylo vidět, byla volná tekutina v děloze. Dr. Říkala, že je možné, že se to vstřebá a těhotná nebudu. Dala mi termín za týden. Ja jsem každý den v úplné panice, protože těhotenství se mi teď na 150% nehodí, ale zase panikarim i z toho, že bych měla jít na miniinterupci. Těhotenství je tedy vzhledem k mým okolnostem nepravděpodobné, ale ne nemožné.
Prosím ty, kdo měli podobné zkušenosti, jestli by mi mohli napsat jak to dopadlo. Popřípadě za jak dlouho od pozitivního testu, jim hcg opět kleslo atd.
Strašně moc děkuji!

Dělej si testy a pokud budou silit tak nejspíš těhotná budeš… můžeš být teprve na začátku a nemusela nic vidět :nevim: takže těžko říct

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.8.21 10:22

@Kajka9 já jsem prave četla, že když se něco takového stane tak do určité chvíle hcg stoupá a pak z ničeho nic zase klesá, jen nikde nemůžu najít jak je ta doba dlouhá nebo jestli je to hodně individuální, proto se obracím na pomoc sem, jestli se tohle někomu náhodou také nestalo. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
10882
1.8.21 10:46
@Anonymní píše:
@JancaS84 styk jsem měla za měsíc Cca jen 2×, jednou s ochranou ve formě anikoncepčního krému a jednou bohužel jen přerušovaný styk, ale v době kdy už jsem měla období kdy jsem měla dostat menstruaci. Takže si myslí, že je těhotenství nepravděpodobné, ale ne nemožné. Každopádně sem moje otázka nesměřuje. Jestli jste sem šla s potřebou moralizovat, můžete jít o dům dál. Já se ptám žen s podobnou zkušeností a s tím jak dopadly ony.Příspěvek upraven 01.08.21 v 10:20

Drahá já jsem moralozivat nechtěla. Taky jsem zrovna těhotná z prerusovanyho sexu tak proto jsem se na to ptala. Taky jsme to úplně nečekali a moc se to nehodilo a předtím to bylo 5 let bez nehody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11659
1.8.21 10:46
@Anonymní píše:
@Kajka9 já jsem prave četla, že když se něco takového stane tak do určité chvíle hcg stoupá a pak z ničeho nic zase klesá, jen nikde nemůžu najít jak je ta doba dlouhá nebo jestli je to hodně individuální, proto se obracím na pomoc sem, jestli se tohle někomu náhodou také nestalo. :nevim:

Hele pokud by tehu nedopadlo tak by testy zesílilo.. byly by třeba stejně silné jako předtím a pak by pomalu kleslo…ale pokud budeš dělat testy a budou silnější tak se jedná o těhotenství a pravděpodobně o prosperujici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.8.21 10:49

@JancaS84 aha tak to se omlouvám, já jsem teď tak vystresovaná z toho a protivná jako osina v zadku :D

• Citovat
  • Nahlásit
2.8.21 17:30

A Dr. Tě neposlala na krev? Pokud je zvýšené Hcg v krvi, tak je to jasné těhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.21 06:58

@Antarctica včera jsem byla a stále říkala, že to těhotenství být nemusí, existují situace kdy nějaký problém v děloze může vést ke zvýšenému hcg. Ale říkala že když je tam pořád jen tekutina, nic není vidět a menstruaci jsem nedostala, tak má strach aby to nebylo mimodeložní. No uvidím. Brala mi krev na Hcg a crp, abych neměla třeba zánět..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.21 21:05

Ahoj zakladatelko, moc by mě zajimalo, jak jsi dopadla.. řeším teď podobnou situaci- jsem cca 37 DC, asi 18DPO.. testy pozitivní, ale žádné dálnice. Dnes jsem byla na UTZ a tam nic (kromě také nějaké tekutiny-malinko). Dr mi vzala krav a HCG mám 152-což ji podle délky cyklu přijde málo. Ale vzhledem k možná posunuté ovulaci muže být klidně vše OK… nevylučuje ani mimodelozni.. ale pravé ze tu tekutinu zmínila jen tak jako ze tam něco malinko je :nevim:
ve čtvrtek se mám přijít opět ukázat. Hrozné bych chtěla vedet, na čem jsem.. máme už dvě děti a se třetím jsem nepocitala. Dekuju za případnou odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.21 06:29
@Anonymní píše:
Ahoj zakladatelko, moc by mě zajimalo, jak jsi dopadla.. řeším teď podobnou situaci- jsem cca 37 DC, asi 18DPO.. testy pozitivní, ale žádné dálnice. Dnes jsem byla na UTZ a tam nic (kromě také nějaké tekutiny-malinko). Dr mi vzala krav a HCG mám 152-což ji podle délky cyklu přijde málo. Ale vzhledem k možná posunuté ovulaci muže být klidně vše OK… nevylučuje ani mimodelozni.. ale pravé ze tu tekutinu zmínila jen tak jako ze tam něco malinko je :nevim:
ve čtvrtek se mám přijít opět ukázat. Hrozné bych chtěla vedet, na čem jsem.. máme už dvě děti a se třetím jsem nepocitala. Dekuju za případnou odpověď.

Budu na vás myslet a dám vědět. Já bohužel taky ještě nevím na čem jsem. Dnes budu mít teprve výsledky krve. Kdyžtak dejte vědět jak jste dopadla vy. To je nejhorší když člověk může jen čekat a prostě neví :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.21 06:40

To máte naprostou pravdu.. člověk se muže pro něco rozhodnout a nakonec bude vše jinak. Snad Budeme brzy vedet, na čem jsme. Zítra dám určitě vědět.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.21 09:58
@Anonymní píše:
Budu na vás myslet a dám vědět. Já bohužel taky ještě nevím na čem jsem. Dnes budu mít teprve výsledky krve. Kdyžtak dejte vědět jak jste dopadla vy. To je nejhorší když člověk může jen čekat a prostě neví :roll:

Tak nevím dal.. opět na UTZ nic, krev bude odpoledne. Jak jste dopadla Vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.21 10:32
@Anonymní píše:
Tak nevím dal.. opět na UTZ nic, krev bude odpoledne. Jak jste dopadla Vy?

Hcg jsem měla nízké, kontrolu mám příští středu. Tak uvidím.. na normální přispívající těhotenství to nevypadá.
Tak pak dejte vědět.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat