Zvýšené hodnoty hcg na screeningu díky Utrogestanu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
macina25
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 02.10.14 19:53
Zvýšené hodnoty hcg na screeningu díky ultrogestanu-

Zdravím holky chci se zeptat kdo jste brali ultrogestan, nebo duphaston… měli jste zvýšené hodnoty hcg na 1trimest. screeningu??? Dnes jsem byla na tomto vyšetření a celkově nevyšel špatně 1:4500,ale mám zvýšené hodnoty hcg.
Chci zjistit jestli to není opravdu tím, že beru tento lék na udržení těhotenství. Děkuji :-)

Reakce:
JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.14 20:00
@macina25 píše:
Zdravím holky chci se zeptat kdo jste brali ultrogestan, nebo duphaston… měli jste zvýšené hodnoty hcg na 1trimest. screeningu??? Dnes jsem byla na tomto vyšetření a celkově nevyšel špatně 1:4500,ale mám zvýšené hodnoty hcg.
Chci zjistit jestli to není opravdu tím, že beru tento lék na udržení těhotenství. Děkuji :-)

ne není to tim ja uz jsem v te době nebrala ani jedno a mela jsem zvysene hodnoty ale nic neznamenaly v praxi to se pry nekdy stava :kytka: taky to tam z genetiky napsali jakoze to nasli ale ze s tim nic a fakt se to srovnalo pak i :palec:

alenka84
Neúnavná pisatelka 19042 příspěvků 02.10.14 20:01

Utrogestan neobsahuje hcg, jen progesteron, takže ten by hodnotu zvyšovat neměl

Petra Z
Hvězda diskuse 52487 příspěvků 02.10.14 20:03

Ne z utrogestanu to urcite neni

macina25
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 02.10.14 20:05

Posílají mě ještě na tripl test, ale ten se mě moc dělat nechce kvůli nepřesnosti. Říkala, že to může být tím, že jsem po Ket a zapoměla jsem jí taky říct, že pořád špiním (z pá na so proběhla jednodení menstruace). I to prej může ovlivnit hodnotu?!

fenris
Kecalka 200 příspěvků 02.10.14 20:16

Při prvním jsem brala, HCG byl zvýšený, při druhém nebrala, HCG byl zvýšený ještě mnohem víc ;)

macina25
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 02.10.14 20:28

Takže si ztoho nemám nic dělat?? jo?? hodnota je 4.36

Hlafka
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 2 inzeráty 02.10.14 20:50

Ja mela hcg 18 (norma je pry do 1, netusim uz v jakych jednotkach), koukali na me jak na exota, pry to jeste nevideli.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 10 inzerátů 02.10.14 20:51

@macina25 Jednotlivé hodnoty nic neznamenají. Pokud Ti budou dělat integrovaný screening, tak bych se tripple testů až tak nebála.

akcinaj
Závislačka 4088 příspěvků 4 inzeráty 02.10.14 20:51

Utrogestan jsem brala a nic zvýšeného jsem neměla.

Kuldík
Kecalka 498 příspěvků 03.10.14 11:17

Já brala utrogestan a zvýšené jsem to taky měla, ale tím to asi nebylo.Pak jsem šla na tu krev znova v 17tt a tam už to vyšlo dobře. Tak určitě to bude taky dobrý. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >