Zvýšené jaterní testy a nevolnost v 36TT

Anonymní
30.4.20 20:51

Zvýšené jaterní testy a nevolnost v 36TT

Ahoj, prosím o zkušenost mám těhu cukrovku (jen dieta), a nyní se mi k tomu ještě přidaly zvýšené jaterní testy ALT 1,4 ALP 1,8, jinak jsem dnes měla vše na poradně vzorový monitor, průtoky, moč, tlak prostě vše ok, mám nasadit jen léky na játra, ale mě trápí poslední dny dost velká únava a bolesti žaludku, četla jsem, že to můžou být příznaky help syndromu, ale zase si říkám, že to by určitě poznali když mi brali krev ne? Mám tam i trombocyty a ty mám 209, takže taky asi norma. Otázka je můžou ty nevolnosti a bolesti žaludku souviset jen s těma játrama bez toho help syndromu, když je jinak vše v pořádku nemusím se bát? :roll: Prominte za anonym stydím se, že zase vyšiluju…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2167
30.4.20 21:33

Ahoj já měla též zvýšené jaterní testy, jeste teda hranicni vysoky tlak a to mam normalne nizky. Ty jaterni testy mi zustali vyssi i po porodu no nemela jsem cas to resit s malym miminkem :hug:..a do mesice jsem dostala zlucnikovy zachvat - diagnoza zlucnikove kameny 8o. Doktorka mi rekla ze se to casto v tehu stava jak se zblazni hormony tak se zenam ty kameny v prubehu tehu vytvori. Radim nech si po porodu udelat SONO zlucniku zda take nemas kameny, protoze zlucnikovou koliku bych nikomu neprala…a samozrejme ted dodrzovat jaterni dietu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat