Zvýšené lukocyty v 31tt

Anonymní
15.11.20 16:23

Zvýšené lukocyty v 31tt

Ahoj holky, pro bolest břicha-od levé, zadní strany žeber až dopředu jsem dneska jela do nemocnice.Jsem ve 31tt, pohyby jsem citila ale ta bolest byla příšerná!
Doktor mi udělal odbery včetně cevkovani, ultrazvuk a vyšetření zrcadly. Krevni obraz byl dobrý až na zvýšené leukocyty(15,31)a snížení Fe, proto odebral moc a i ta má leukocyty zvysene. Dostala jsem recept na ATB, které vyzvednu zítra. Bricho mě zase bolí;(((
Podle doktora se jedna o začínající zanet…
Nemela jste to holky některá??Je zvýšení leukocytu velké??
Dekuji za jakékoliv info!!!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64769
15.11.20 17:22
@Anonymní píše:
Ahoj holky, pro bolest břicha-od levé, zadní strany žeber až dopředu jsem dneska jela do nemocnice.Jsem ve 31tt, pohyby jsem citila ale ta bolest byla příšerná!
Doktor mi udělal odbery včetně cevkovani, ultrazvuk a vyšetření zrcadly. Krevni obraz byl dobrý až na zvýšené leukocyty(15,31)a snížení Fe, proto odebral moc a i ta má leukocyty zvysene. Dostala jsem recept na ATB, které vyzvednu zítra. Bricho mě zase bolí;(((
Podle doktora se jedna o začínající zanet…
Nemela jste to holky některá??Je zvýšení leukocytu velké??
Dekuji za jakékoliv info!!!

Těhotné zvýšené leukocyty mívají ( i těch 15), i bez příčiny. ale je třeba vyloučit zánět. Který u tebe možná byl v té moči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 17:26

@Lama Lama ja už se lekla, ze je to moc…ze to muže být něco vážného:(uvidim, co další odbery a jestli ATB zaberou…

• Citovat
  • Nahlásit
64769
15.11.20 17:33
@Anonymní píše:
@Lama Lama ja už se lekla, ze je to moc…ze to muže být něco vážného:(uvidim, co další odbery a jestli ATB zaberou…

Já typuji, že leukocyty budou vysoké dál. Klidně ty leukocyty v moči mohou být vedlejší nález. Nijak neousvisející s hodnotou leuko v moči

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 17:35

@Lama Lama s hodnotou v krvi asi?
Uvidim…hrozne me to vylekalo, do toho ta bolest břicha, která trva od rána:(((

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu