Zvýšené ph v pochvě, krvácení při sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 15:40
Zvýšené ph v pochvě, krvácení při sexu

Mám už pár měsíců problém, že při styku krvácím, začátkem dubna jsem byla na gyndě a doktorka na nic nepřišla, jen při vyšetření zjistila, že tam mám volnou tekutinu (zřejmě prasklá cysta), předepsala mi jen nějaké léky, abych se tělo tekutiny zbavilo či co a nic dalšího jsem se nedozvěděla, dnes jsem byla u paní doktorky znovu, jelikož problém s krvácením trvá dál..zjistila, že mám zvýšené ph, předepsala mi mastičku a nějaké dvoje další léky na polykání, jen je mi divné, že ph jsem v tom dubnu měla v pořádku, tak se mi to nějak nezdá, že by krvácení bylo příčinou nějaké infekce..chci se zeptat, na jak dlouho bychom si s přítelem měli dát pauzu od sexu, aby se infekce vyléčila?

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9896 příspěvků 12.06.19 16:00

A mast mas na jak dlouho? Po dobu lecby sex ne.

dog.s
Povídálka 21 příspěvků 12.06.19 16:33

Hele používej co ti napsala gyndařka + si kup dobré probiotikum vaginální a orální, sprchový olej pro pH, je to drahé, ale lepší než každý měsíc trpět. No, jinak léčit i partnera, sex s kondomem není problém, ale lepší asi je nechat se zahojit.

Váš příspěvek
Reklama