Zvýšení chuti na sex - bylinky, kapky

Anonymní
16.4.21 00:47

Zvýšení chuti na sex - bylinky, kapky

Ahoj, máte někdo tipy na nějaké kapky, byliny, které podpoří u ženy chuť k milování? Máme dítko, i před tím byla chuť taková všelijaká, ale poslední dobou se k tomu nemůžeme cosi dostat…muž by i chtěl, to vím, ale vždy se to nějak obejde a ta frekvence sexu je dost žalostná..potřebovala bych podpořit, abych měla nezkrotnou touhu a válcovalo to i případnou únavu:-D Ne, dělám si srandu, ale vážně bych ráda něco zkusila…díky za tipy :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4615
16.4.21 02:05

To si myslis, ze si vemes odvar z babskeho ucha a najednou zacnes vlhnout i po jizde na bicyklu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
320
16.4.21 06:29
@Pavlik Morozov píše:
To si myslis, ze si vemes odvar z babskeho ucha a najednou zacnes vlhnout i po jizde na bicyklu?

Hele, ty diskuse tu nejsou povinné. Čili pokud o něčem víš úplný hou…by, tak se vůbec nemusíš vyjadřovat. To je stejné, jako bych se já chtěla pouštět do diskusí o konstrukci horkovzdušného balónu. Já ty lety tím neprovozuji, nic o tom nevím, čili o tom nediskutuji :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
320
16.4.21 06:31
@Anonymní píše:
Ahoj, máte někdo tipy na nějaké kapky, byliny, které podpoří u ženy chuť k milování? Máme dítko, i před tím byla chuť taková všelijaká, ale poslední dobou se k tomu nemůžeme cosi dostat…muž by i chtěl, to vím, ale vždy se to nějak obejde a ta frekvence sexu je dost žalostná..potřebovala bych podpořit, abych měla nezkrotnou touhu a válcovalo to i případnou únavu:-D Ne, dělám si srandu, ale vážně bych ráda něco zkusila…díky za tipy :dance:

Zkus Macu peruánskou. Začínám taky brát, trošku na únavu, trošku i jako ty, zatím teda žádný oheň, ale beru asi tři dny. Nevidím teda vliv na tu náruživost, ale únava mně přijde, že lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20012
16.4.21 09:49

Koukni na fi Naděje, Mgr. Podhorná. Má tam bylinnou kůru, která má přímo vliv na nastartování libida, musíš trochu pohledat v popiscích. Já jsem po prvním dítěti napristo ztratila chuť na sex, bylo to hrozný a tohle mi fakt pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6016
16.4.21 09:59
@Janli píše:
Koukni na fi Naděje, Mgr. Podhorná. Má tam bylinnou kůru, která má přímo vliv na nastartování libida, musíš trochu pohledat v popiscích. Já jsem po prvním dítěti napristo ztratila chuť na sex, bylo to hrozný a tohle mi fakt pomohlo.

tak nevím, jestli jsi to byla ty, kdo to tu už jednou doporučoval…ale zkusila jsem to.

Ne že by to udělalo nějaký úplný zázrak, ale musím uznat, že trochu to pomohlo, Subjektivně bych to odhadla tak na 30% zlepšení. Možná i trochu energie to dodalo, rozhodně to nijak neuškodilo.

Jen jsem nevěděla, jestli si naordinovat těch kúr více nebo jak to funguje…prostě jsem měla jen tu jednu měsíční,…a efekt vydržel tak maximálně jeden další měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.21 10:01

Žádné účinné přírodní doplňky neexistují, kdyby jo, nebylo by potřeba chemie, takže ti nezbývá nic jiného než spát, spát a zase spát, tak jedině nabereš energii a chuť na životní radosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4615
16.4.21 13:12
@kolibrik1 píše:
Hele, ty diskuse tu nejsou povinné. Čili pokud o něčem víš úplný hou…by, tak se vůbec nemusíš vyjadřovat. To je stejné, jako bych se já chtěla pouštět do diskusí o konstrukci horkovzdušného balónu. Já ty lety tím neprovozuji, nic o tom nevím, čili o tom nediskutuji :mrgreen:

Kdyz slysim takovou kravinu, tak mne to neda nereagovat. Jak se vzrusim nekym, kdo me nevzrusuje po poziti bylinek? To nekdo mysli vazne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20012
16.4.21 15:48
@Pavlik Morozov píše:
Kdyz slysim takovou kravinu, tak mne to neda nereagovat. Jak se vzrusim nekym, kdo me nevzrusuje po poziti bylinek? To nekdo mysli vazne?

promiň, ale ty jsi fakt pako… :mrgreen:. U žen je většina těchhle věcí řízená hormony. Vy chlapi, máte celý život vyrovnanou hladinu testosteronu a když vám klesne, tak vám naopak nestoupne pinďa. U žen je to o dost složitější. Libido máme řízený hormonální hladinou, která se neustále mění. Po porodu a při kojení to příroda zařídila tak, že žena nemá chuť na sex, aby neotěhotněla dřív, než vychová jedno dítě. No a někdy se stane, že se hormonální hladiny nevrátí na původní úroveň a žena je bez libida trvale. No a představ si, že je spousta bylin, který dokáží hormonální systém vrátit do normálu a tak vrátit i tu chuť na sex. Taky dost udělá prokrvení pánevního dna. Opravdu tu nikdo nečeká, že existuje byliny, která je nabitá ženskou viagrou. Ten proces je daleko složitější a jde o léčení celé hormonální soustavy, kapišto? Někdy přemýšlím, jestli pánbůh myslet vážně tebe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4615
16.4.21 22:21
@Janli píše:
promiň, ale ty jsi fakt pako… :mrgreen:. U žen je většina těchhle věcí řízená hormony. Vy chlapi, máte celý život vyrovnanou hladinu testosteronu a když vám klesne, tak vám naopak nestoupne pinďa. U žen je to o dost složitější. Libido máme řízený hormonální hladinou, která se neustále mění. Po porodu a při kojení to příroda zařídila tak, že žena nemá chuť na sex, aby neotěhotněla dřív, než vychová jedno dítě. No a někdy se stane, že se hormonální hladiny nevrátí na původní úroveň a žena je bez libida trvale. No a představ si, že je spousta bylin, který dokáží hormonální systém vrátit do normálu a tak vrátit i tu chuť na sex. Taky dost udělá prokrvení pánevního dna. Opravdu tu nikdo nečeká, že existuje byliny, která je nabitá ženskou viagrou. Ten proces je daleko složitější a jde o léčení celé hormonální soustavy, kapišto? Někdy přemýšlím, jestli pánbůh myslet vážně tebe…

Takze zena po tri mesice po porodu, kdyz se pred ni postavi jeji vlhky sen se nevzrusi, protoze par tydnu zpatky rodila? To je mne ale novina, ale kdyz si veme odvar z babskeho ucha, tak ji vzrusi i starej ve slipech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20012
16.4.21 22:36
@Pavlik Morozov píše:
Takze zena po tri mesice po porodu, kdyz se pred ni postavi jeji vlhky sen se nevzrusi, protoze par tydnu zpatky rodila? To je mne ale novina, ale kdyz si veme odvar z babskeho ucha, tak ji vzrusi i starej ve slipech.

Ty tady ze sebe děláš debila dobrovolně nebo tě k tomu něco nutí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4615
17.4.21 02:56
@Janli píše:
Ty tady ze sebe děláš debila dobrovolně nebo tě k tomu něco nutí?

Uz jsme zabredli do nadavek. Kdyz dojdou argumenty, tak prichazi osocovani. Asi hormony. Bez si dat odvar z havraniho peri a vrat se hormonalne vyrovnana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
17.4.21 06:40

Tradiční čínská medicína, funguje naprosto perfektně. Nástup za cca 2 týdny a dost výrazný: Jemnost nebeské víly a Zklidnění zčeřené hladiny. Oboje 4 tablety 3× denně.

Jsem racionálně založený, takže jsem tomu moc nevěřil (i když, jsou to bylinky). Ale ony ty tisíce let zkušeností nejsou vzduch. Překvapilo mne to, jak to funguje, doma velká spokojenost :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
603
17.4.21 06:51
@Janli píše:
promiň, ale ty jsi fakt pako… :mrgreen:. U žen je většina těchhle věcí řízená hormony. Vy chlapi, máte celý život vyrovnanou hladinu testosteronu a když vám klesne, tak vám naopak nestoupne pinďa. U žen je to o dost složitější. Libido máme řízený hormonální hladinou, která se neustále mění. Po porodu a při kojení to příroda zařídila tak, že žena nemá chuť na sex, aby neotěhotněla dřív, než vychová jedno dítě. No a někdy se stane, že se hormonální hladiny nevrátí na původní úroveň a žena je bez libida trvale. No a představ si, že je spousta bylin, který dokáží hormonální systém vrátit do normálu a tak vrátit i tu chuť na sex. Taky dost udělá prokrvení pánevního dna. Opravdu tu nikdo nečeká, že existuje byliny, která je nabitá ženskou viagrou. Ten proces je daleko složitější a jde o léčení celé hormonální soustavy, kapišto? Někdy přemýšlím, jestli pánbůh myslet vážně tebe…

No jo, je to složitý. Myslím, že když příroda plánovala hormony, neplánovala manželství. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20012
17.4.21 08:56
@Pavlik Morozov píše:
Uz jsme zabredli do nadavek. Kdyz dojdou argumenty, tak prichazi osocovani. Asi hormony. Bez si dat odvar z havraniho peri a vrat se hormonalne vyrovnana.

Argumenty mi nedošly, ale u tebe je jakýkoliv vysvětlování marný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat