Zvýšení laktace novorozenec

Anonymní
12.10.21 09:27

Zvýšení laktace novorozenec

Prosím co na zvýšení laktace? Syn je na prsu téměř nonstop ale mám pocit že mu nic neteče snad… Chvilema polykání slysim, ale prijde mi že spíš jen dudla… Nechci mu dávat um… V noci spí semnou a mám ho víceméně taky pořád na prsu…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25259
12.10.21 09:29

Fungujes spíš jako dudlík :nevim: non stop hlad mit nemůže, spíš tě chce jen dudlat a být u tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
639
12.10.21 09:30

Pokud dlouhodobě prospívá a má dostatečný počet plínek na den, tak nemáš důvod se obávat :kytka:
Laktaci nejlíp podpoříš právě kojením a častým přikládáním, i kdyby to prso jen dudlal. Jestli ti to nevadí, tak s tím nic nedělej. Prostě chce být u tebe 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.21 09:33

@Asiina ne nevadí, co potřebuji udelat tak se snažím když se mi ho podaří na chvíli ve spánku odložit… Takže myslíte že tím že je na prsu ikdyž jen dudla že se mi tím laktace taky zlepší?

• Citovat
  • Nahlásit
11421
12.10.21 09:35

Můžeš si před kojením prsa nahrát. To, že je novorozenec nonstop na prsu je normální. Pro něj to není jen jídlo, ale i uklidnění. Jestli má dost pocuranych plen, pribira a je spokojený máš mléka dostatek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
639
12.10.21 09:40
@Anonymní píše:
@Asiina ne nevadí, co potřebuji udelat tak se snažím když se mi ho podaří na chvíli ve spánku odložit… Takže myslíte že tím že je na prsu ikdyž jen dudla že se mi tím laktace taky zlepší?

Přesně tak 😊 a když to půjde, můžete být kůži na kůži

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5012
12.10.21 09:41

Má počůrané pleny? Přibývá?

Pokud ano, neřešila bych, že 'jsi jako dudlík", je to novorozenec, potřebuje tě cítit. Pokud ne, řešila bych, jak zefektivnit sání. Nad laktační poradkyní jsi nepřemýšlela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.21 09:45

@SlečnaDahlia ano přemýšlela, ale zas si říkám že LP je poslední možnost

• Citovat
  • Nahlásit
11421
12.10.21 09:48
@Anonymní píše:

Pokud si nejsi jistá tak by to měla být spíš první volba. Mě zachránila kojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15208
12.10.21 10:17
@Anonymní píše:

Dobra LP je prvni volba.
Zvlast kdyz nepoznas, jestli efektivne saje, s tim vsim ti fakt pomuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.21 10:26

@Lucie_Sx děkuji mrknu tedy na seznam a nejakou si vyberu z okolí

• Citovat
  • Nahlásit
910
12.10.21 10:57

Na prsu neni nonstop kvuli hladu, ale kvuli kontaktu, rika se tomu nenutricni sani nebo nejak tak :lol: me tedy na laktaci porad pomaha melta, mozna je to jen babska rada a muj pocit, ale vzdycky mi prislo, ze mam potom mnohem vic nalita prsa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.21 17:15

@Markétka111 teď jsem vypila 2 hrníčky, tak snad to pomůže

• Citovat
  • Nahlásit
15208
12.10.21 17:52
@Anonymní píše:
@Lucie_Sx děkuji mrknu tedy na seznam a nejakou si vyberu z okolí

Jestli mas v okoli nejakou maminkovskou skupinu, zeptej se i tam, na doporuceni je to lepsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14867
13.10.21 05:21

Mě také LP zachránila u první dcery kojení.
Může to být u špatna technika kojení..záleží na přibývání a procuranych plenách. Zvýšení laktace dosáhneš častým přikládáním, pak můžeš zkusím homeopatika, čaje, také hodně pít, kvalitně jíst a nestresovat se :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat