Zvýšení rodičovské dovolené

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 13:43
zvýšení rodičovské dovolené

Ahoj holky. Náhodou jsem narazila na to, že by se měla navýšit rodičovská o 80tisíc. Týká se to asi i mě, jsem pochopila. Mám roční dítě. Je to jisté, nevíte?

Reakce:
P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 11.10.18 13:45
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Náhodou jsem narazila na to, že by se měla navýšit rodičovská o 80tisíc. Týká se to asi i mě, jsem pochopila. Mám roční dítě. Je to jisté, nevíte?

Zkus googlit a nezakládat po xté stejné téma.

Uživatel je onlinealialiali
Kecalka 208 příspěvků 11.10.18 13:50
@P4ja píše:
Zkus googlit a nezakládat po xté stejné téma.

To je asi na ni příliš složité, už jen název diskuze svědčí o tom, že si plete kde co …

ugluk
Hvězda diskuse 43550 příspěvků 11.10.18 13:53

Ne, rodičovská dovolená se nezvýší.
Zvažuje se zvýšení rodičovského příspěvku.
Jisté to není.

elena.78
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 11.10.18 14:02

Minulý týden jsem četla jakýsi článek, že by se v první polovině příštího roku měl RP zvýšit o 40 tis., kdy přidají těch druhých 40 tis. ještě není rozhodnuto. Nebude se o něj žádat, sociálka ho pošle automaticky. Bude se vyplácet rodičům dětí, které nedosáhly čtyři roky- tuším.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 14:05
@elena.78 píše:
Minulý týden jsem četla jakýsi článek, že by se v první polovině příštího roku měl RP zvýšit o 40 tis., kdy přidají těch druhých 40 tis. ještě není rozhodnuto. Nebude se o něj žádat, sociálka ho pošle automaticky. Bude se vyplácet rodičům dětí, které nedosáhly čtyři roky- tuším.

To jsem četla, ale moc děkuji. Chtěla jsem vědět, jestli je to schválené, to jsem z toho nepochopila…
Každopádně děkuji za slušnou odpověď!

Hadumi
Extra třída :D 13569 příspěvků 11.10.18 14:12

Není to chválené, je to ve fázi slibu.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1766 příspěvků 11.10.18 14:17

Dnes mi to bylo i řečeno přímo na ÚP, že by k tomu mělo v červenci dojít. Pak je vhodné si výši RP přepočítat a případně změnit vzhledem k délce čerpání. Do té doby ale nic není jisté.

elena.78
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 11.10.18 14:22
@Anonymní píše:
To jsem četla, ale moc děkuji. Chtěla jsem vědět, jestli je to schválené, to jsem z toho nepochopila…
Každopádně děkuji za slušnou odpověď!

Já z toho pochopila, že těch 40 tis. je jistých. Zkusím to dohledat v historii pc a kdyžtak se ještě ozvu.

Taky se mi občas stane, že myslím A, píšu B a všimnu si toho až za pěknou dobu :) nejsem neomylná. Ber to tak, že některé tady si musí aspoň jednou za den po někom plivnout, jinak by nebyly své :D

Luboš P
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 11.10.18 14:27
@elena.78 píše:
Já z toho pochopila, že těch 40 tis. je jistých.

Buď jsi to pochopila špatně, nebo to byl nějaký jasnovidecký časopis.

Uživatel je onlinealialiali
Kecalka 208 příspěvků 11.10.18 14:29
@elena.78 píše:
Já z toho pochopila, že těch 40 tis. je jistých. Zkusím to dohledat v historii pc a kdyžtak se ještě ozvu.Taky se mi občas stane, že myslím A, píšu B a všimnu si toho až za pěknou dobu :) nejsem neomylná. Ber to tak, že některé tady si musí aspoň jednou za den po někom plivnout, jinak by nebyly své :D

Já normálně nerypu, ale už je o tom několik diskuzi založeno a dá se to najít v článcích na netu a je tam všude napsané že se zatím stejně jedná o prvni navyseni o 40 tisíc a to kdoví jestli i toto jeste neposunou a zakladatelka napíše hned 80 tisíc a do toho zameni dovolená-prispevek tak to už bylo na mě moc, v tomto jsem asi detailista…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 14:33
@alialiali píše:
Já normálně nerypu, ale už je o tom několik diskuzi založeno a dá se to najít v článcích na netu a je tam všude napsané že se zatím stejně jedná o prvni navyseni o 40 tisíc a to kdoví jestli i toto jeste neposunou a zakladatelka napíše hned 80 tisíc a do toho zameni dovolená-prispevek tak to už bylo na mě moc, v tomto jsem asi detailista…

Špatně jsem se vyjádřila, tak se omlouvám. No nic, jdeme na hřiště :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >