Zvýšení rodičovského příspěvku - jak dlouho trvá?

180
29.12.19 20:16

Zvýšení rodičovského příspěvku - jak dlouho trvá?

Holky, když zítra zazadam o zvýšení rodičáku, stihnou zadministrovat změnu do výplaty v lednu? Díky. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1292
29.12.19 20:21

No pokud tam ty peníze ještě máš, tak myslím, že by to mohli stihnout. Ale pokud se jedná o to plošné zvýšení, tak to platí až od ledna a vyplatí to v únoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7404
29.12.19 20:26

@Coolca melo by to tak byt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5108
29.12.19 20:27

Pokud půjdeš zítra, změní ti výplatu za prosinec. a tu ti se změnou vyplatí v lednu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
29.12.19 20:28

Jo, peníze tam mám. Zkusím tam zítra naběhnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4005
29.12.19 20:37

Ja si byla zvysit příspěvek zacatkem listopadu a bylo mi receno, ze zpetne se to navysit neda, takze mi to zvednou od prosince,,tzn. prvni zvysena vyplata mi prijde az v lednu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3415
29.12.19 20:39

Jen se zeptám, pokud chci brát stále stejnou částku v podstatě se pro mě nic nemění, nemusím nikam chodit je to tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5108
29.12.19 20:40
@darekp píše:
Ja si byla zvysit příspěvek zacatkem listopadu a bylo mi receno, ze zpetne se to navysit neda, takze mi to zvednou od prosince,,tzn. prvni zvysena vyplata mi prijde az v lednu :nevim:

já vždy když byla měnit výši tak mi to změnili za ten měsic co jsem tam byla. A byla jsem měnit vícekrát. Asi uřednice netušila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4005
29.12.19 20:41
@mofiz píše:
Jen se zeptám, pokud chci brát stále stejnou částku v podstatě se pro mě nic nemění, nemusím nikam chodit je to tak?

Ano, je to tak ;) proste se jen automaticky prodlouzi doba, jak dlouho ten prispevek budete pobírat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3285
29.12.19 20:41

@darekp já si byla změnit výši v srpnu a v září mi už přišel za srpen příspěvek ve změněné výši, takže asi záleží, jak rychle to kde stihnou vyřídit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3285
29.12.19 20:42
@Veru1987 píše:
já vždy když byla měnit výši tak mi to změnili za ten měsic co jsem tam byla. A byla jsem měnit vícekrát. Asi uřednice netušila…

Já měnila jen jednou, ale mám stejnou zkušenost, jako ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
29.12.19 20:43

@darekp Tak to asi dotyčný úředník nechtěl/nevěděl, ale já byla měnit výši rodicaku teď v říjnu a při listopadové výplatě přišla nová částka. Měla jsem to tak i u prvního dítěte před pár lety

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4005
29.12.19 20:43
@Veru1987 píše:

Prave mi to taky bylo divny, protoze uz jsem tady četla, ze to jde, ale ona mi tvrdila opak :nevim: pritom jinak byla mila, nevypadalo, ze by to byla nejaka *** :mrgreen: no ja jsem se s ni dohadovat nechtela, tak jsem to nechala byt.. ale je mozny, ze to na kazdym uradu funguje jinak, i kdyz by to samozřejmě melo byt vsude stejny :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4005
29.12.19 20:45
@Jitul.kaaa9 píše:
@darekp já si byla změnit výši v srpnu a v září mi už přišel za srpen příspěvek ve změněné výši, takže asi záleží, jak rychle to kde stihnou vyřídit :nevim:

No me to prave rekla rovnou, ze mi to prijde az v lednu, a to jsem tam byla ze zacatku listopadu, tak kdo vi, jak to funguje :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
45804
29.12.19 20:46

Potřebovali jste ke zvýšení přinést neco speciálního? Nebo jste jen přišli, ze si chcete navýšit rodičák a vsechno si úřednice dohledaly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat