Zvýšení rodičovského příspěvku kvůli dalšímu těhotenství

Anonymní
10.8.20 22:21

zvýšení rodičovského příspěvku kvůli dalšímu těhotenství

Ahoj, prosím o radu, co vše budu potřebovat, případně co musím vyplnit, když půjdu zažádat o zvýšení rodičovského příspěvku kvůli dalšímu těhotenství. Vypočítají mi to výši sami, abych to stihla všechno vybrat, nebo si to musím spočítat sama? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2823
10.8.20 22:23

Mně nikdo nic nepočítal. sama jsem si to doma v klidu spočítala a jen vyplnila a nahlásila na ÚP změnu výše RP.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18195
10.8.20 22:25

Sama si to spocitej, tam to za tebe nikdo delat nebude, zalezi kolik ti zbyva vybrat a kolik mas strop, abys vubec vsechno vybrat stihla. A nepotrebujes nic, vyplnis jim tam zadost o zvýšení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 22:25

@mamina2017 a co se vyplňuje za formulář, prosím?

• Citovat
  • Nahlásit
16112
10.8.20 22:26
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o radu, co vše budu potřebovat, případně co musím vyplnit, když půjdu zažádat o zvýšení rodičovského příspěvku kvůli dalšímu těhotenství. Vypočítají mi to výši sami, abych to stihla všechno vybrat, nebo si to musím spočítat sama? Děkuji

Mně to spočítali. +- jsem částku věděla, ale p.to spočítala přesně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16112
10.8.20 22:27
@Anonymní píše:
@mamina2017 a co se vyplňuje za formulář, prosím?
Žádost o změnu výše rp.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2804
11.8.20 01:18

Prosím vas spocitaji to za vás. Stačí občanka a formulář vám dají na UP, jeho vyplnění nezabere ani minutu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72972
11.8.20 07:33
@Denino píše:
Prosím vas spocitaji to za vás. Stačí občanka a formulář vám dají na UP, jeho vyplnění nezabere ani minutu.

Nemusi nic pocitat, záleží na ochote urednice, nekde to maji po špatných zkusenostech i interne zakazane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.20 10:02

Ahoj, prosím, když budu žádat o zvýšení a mam rp přes manžela. Budou mi strop vypočítávat z toho, co jsme dokládali na začátku, nebo můžu dodat nové potvrzení? :think: tenkrát byl akorát v nové práci, tak teď je na tom mnohem lépe :think:

• Citovat
  • Nahlásit
72972
31.8.20 10:49
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím, když budu žádat o zvýšení a mam rp přes manžela. Budou mi strop vypočítávat z toho, co jsme dokládali na začátku, nebo můžu dodat nové potvrzení? :think: tenkrát byl akorát v nové práci, tak teď je na tom mnohem lépe :think:

Z toho původního, vždy se to určuje k narození dítka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama