Reklama

Zvýšený mužský hormon a možnost otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bělča1
Nováček 9 příspěvků 22.08.18 11:51
Zvýšený mužský hormon a možnost otěhotnění

Ahojky holky :) jsem 21letá snažilka, jsem tu nová, nedaří se nám otěhotnět v prvním pripade bych si chtěla upravit cyklus a ovulaci. Byla jsem za doktorem že nemám ms udělal mi krevní testy a že mám v tele zvýšený testosteron, to nějak neresil jen chtěl asi zamaskovat moje trápení a napsal mi proveru abych to pravidelně dostávala ale co ovulace? :,( Beru fertility blend, drmek forte i jeřáb ptaci zatím první mesic tak uvidim zdali se dostaví účinek. Ale měla jste některá zvýšený mužský hormon? Popřípadě co vám pomohlo k otěhotneni. Moc děkuju za odpovědi :srdce: :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lolink
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 22.08.18 11:58

Mela jsem zvyseny testosteron a bylo to probihajici toxoplasmou. Dr. To neodhalila. Spojitost ji nenapadla a po vyvolani ovulace jsem otehotnela. Na mou zadost udelany testy na toxu, pozitivni.

Adulka24
Závislačka 4966 příspěvků 22.08.18 11:59

Pokud beres pripravky teprve první mesic, tak je třeba tomu dat cas, jen tak hned to nezabere, tak bud trpeliva. Jinak na snizeni testosteronu je dokazane, ze pomaha omega 3 ;)

Bělča1
Nováček 9 příspěvků 22.08.18 12:04

Moc děkuju za odpověď :) musim zajit za doktorem aby mi hlavně napsal něco na tu ovulaci. Mám ten drmek forte ale jsou to jen vitamíny. Už vážně nevim co se s tím mim telem děje. A to jsem si myslela ze to pujde hned kdyz jsem mlada :zed:

Bělča1
Nováček 9 příspěvků 22.08.18 12:05

Omegu mam doma :) tak bych mohla taky zacit užívat :)

Bělča1
Nováček 9 příspěvků 22.08.18 12:09

Největší problém je že bez provery se ms nedostaví :,( ovulacni testy jsem zkoušela a pokaždé jsem tam mela slabou druhou čárku tak jsem se na to vyprdla. No uvidim nebudu nad tim pořád premyslet a dam tomu čas

Adulka24
Závislačka 4966 příspěvků 22.08.18 12:09

@Bělča1 Jak dlouho se vám nedaří otěhotnět? Náhodou drmek na ovulaci dost často zabere, takže bych tomu dala šanci. Bylinky jsou jako první možnost to nejšetrnější, chemii až naposled ;)

Bělča1
Nováček 9 příspěvků 22.08.18 12:22

Snažíme se půl roku :) já vím že bylinky jsou zázračné, ale myslim si ze když mam zvyseny testosteron tak se hormonum nevyhnu. A doktor mi ten muj problem jen a jen zamaskoval proverou. :poblion:

Puchatka
Kecalka 181 příspěvků 22.08.18 12:29

V prve rade bych si zasla na vysetreni na endokrinologii. Me taky strasili hormonama, pak se nic nenaslo, pak rikali, ze az otehotnim, tak hned na vysetreni a kdyz jsem tam pak ve 20tt sla, bylo vse v poradku…nenech se odbyt a necpi se chemii, dokud fakt nevis, co se deje. Jinak Fertily blend jsem brala asi 4m, otehotnela jsem, ale nevim, zda jeho zasluhou. Podruhe jsem otehotnela bez nej a napoprve. Drzim pesti.

KristynaTita
Kecalka 431 příspěvků 22.08.18 12:35

@Bělča1 Urcite bych zkusila materi kasicku a Gynex kapky, oboje srovnava hormonalni system

Bělča1
Nováček 9 příspěvků 22.08.18 12:40

Děkuju za odpoved :) jo ty hormony jsou svinstvo. !!! :poblion: Ja bych se tak rada sla poradit s doktorem ale on rekne ze ted jestli dostavam ms je vse v poradku.. asi musim zacit od zakladu a zmenit doktora.

Bělča1
Nováček 9 příspěvků 22.08.18 12:46

Já jsem si prave misto gynexu objednala jeřáb ptačí. Četla jsem že skoro stejné složení, ale taky na ten gynex dobry ohlas. Bojim se spíš toho že když mam v tele vice muzskych hormonů ze nebudu schopna otěhotnět nikdy :zed: pomalu propadam depkam :oops: snad mi ty bylinky pomuzou

IvePr
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 22.08.18 12:53

Podle me toho beres az moc najednou…ja mela drmek a ms i ovulace chodila. Ale po mesici je brzo na soudy. Minimalne 3 mesice vydrz.

Bělča1
Nováček 9 příspěvků 22.08.18 12:58

Jenomže mě ovulaci blokuje ten mužský hormon.???? taky jsem si rikala ze je toho nejak moc, ale jsou to jen bylinky a vitaminy. Tak snad to nejak neublíží

IvePr
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 23.08.18 07:29

Bylinky maji taky lecebne ucinky. Nezloukla bych toho tolik dohromady. Nejak nevim jak funguje ta Provera, ale neni to na principu antikoncepce? @Bělča1

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >