Zvýšený progesteron před ovu - zrušený KET

1352
30.5.18 23:14

Zvýšený progesteron před ovu - zrušený KET

Ahoj holky. Prosím o vaše zkušenosti. Mám za sebou 1× neúspěšný ET a 1× KET, obojí skončilo biochemickým. KET se prováděl v nativu minulý cyklus, hned tento následující jsme plánovali nový KET. 12.den cyklu na utz 20mm folikul, sliznice 8mm, dostala jsem OVITRELLE a plus byl odběr krve na výši progesteronu. Dnes kontrolní utz, ovu proběhla, ale doktorka KET nedoporučila, protože progesteron měl hodnotu přes 6 jednotek a to je prý dost před ovu. Zkusíme opakovat v dalším cyklu, jestli se situace bude opakovat, znovu odlozime a bude se provádět řízený KET. Pořád mi to vrtá hlavou, stalo se to někomu? Ačkoliv se sliznice a vše tváří ok, je moc brzo zvýšený progesteron a je to špatně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9
1.2.19 20:13

@Hearty
Ahoj, vím že je to starší příspěvek , ale zajímalo by mě jestli jsi postupem času zjistila více informací, já dnes před plánovaným ket byla na kontrole, ovu proběhla ale z výsledků krve před ovu kde mi zjistili vyšší progesteron mi ket zrušili i když vše vypadalo nadějně :think: tak hledám informace a nic nenacházím. Prý počkáme až se progesteron sníží

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1352
1.2.19 22:04

@Chikitta ahojky. Nezjistila jsem tenkrát z čeho to mohlo být. KET se o ten měsíc odsunul, další měsíc už byl jen lehounce nad normou, tak transfer proběhl už normálně ;) tak možná nějaký výkyv :nevim: za měsíc se narodí :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama