Zvýšený zánět v těhotenství

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
23.5.22 13:59

Zvýšený zánět v těhotenství

Ahoj,, má někdo zkušenosti,, ve čtvrtek jsem byla na vyriznuti pištele nasadili antibiotika a dnes přišly výsledky s krve,, CRP (40.60 mg/l)
Leukocyty( 14.20) 109/l přiložím foto
Myslíte že to může ublížit miminu? Jsem 17tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
239
23.5.22 14:57

Dle testu máte začínající bakteriální zánět a proto vám nasadili atb a určitě jste jim řekla, že jste těhotná, takže nasadili atb vhodna v těhotenství. Takže pak by to mělo být v pořádku a bát se nemusíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.5.22 15:13
@Nefesh píše:
Dle testu máte začínající bakteriální zánět a proto vám nasadili atb a určitě jste jim řekla, že jste těhotná, takže nasadili atb vhodna v těhotenství. Takže pak by to mělo být v pořádku a bát se nemusíte.

Jasný že jsem řekla,, jen mne dochtor vystrasil stím že crp je dost vysoké… Jinak děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
23.5.22 16:12

Obecně zánět v těle sice neni optimální, ale není ohrožující pro dítě, pokud to není zanet dělohy nebo jiných ženských orgánů. Ale prostě záleží co je to za zánět. Nicméně vy ho lecite a asi dobře, vhodnými leky, tak bych byla v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.5.22 17:19

Ano dostala jsem Atb Augmentin dnes jsem byla znovu na krvi a ve středu spatky na chirurgii,,, lekla jsem je porotě už jsem jednou prodělala toxoplazmozu a přišla jsem ve 22tydnu o dvojčátka… Jinak děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat