Zvýšit nebo nechat dávku UM?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
38
3.2.17 20:43

Zvýšit nebo nechat dávku um

Dobrý, den máme dvou a půl měsíční miminko a jíme po třech hodinách 120-130 a v noci vydrží v první fázi sest hodin a pak čtyři nebo pet a pak zase jedeme po třech ale poslední dobou nám přijde ze mu to přes den nestačí nevydrží pomalu ty tři hodiny a po jídle pláče přisuzujeme to tomu že jak v noci dlouho spí tak to pak potřebuje dohnat přes den a tím ze mu dáme jen 120 tak ma málo proto mne napadlo zda by pomohlo dávat větší dávku po čtyřech přes den, tím pádem přes den sní víc v noci da klidně ty petihodinovky ale da je v klidu a druhý den přes den to dohánět nebude protoze bude mít víc co myslíte pomůže to našemu problému? Když mu dám po čtyřech 150-160 a v noci dá zase ty pětihodinovky tak po zpocitani vlastně ani víc nesni takže nebude tolik pribirat máme uz skoro šest kilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9720
3.2.17 20:54

@sprajtka co píšou na krabici? Jakou by měl mít dávku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9720
3.2.17 20:59

@sprajtka jinak to samozřejmě zkusit můžeš, dát víc a uvidíš, naše nepila nikdy tabulkově, spíš míň, ale jeden čas pila přes den 120ml mléka a večer 250ml kaše. Prostě se chtěla na noc nadlábnout :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
3.2.17 20:59

Na krabici je 830 ale zase to beru tou sestinou váhy a to je více a to pijeme ale stejně mi přijde že mu po ty noci ta 130 nestačí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
3.2.17 21:00

Krabici neřeš, zkus zvyšit a uvidíš :D moji oba kluci od narození pijou víc než píše krabice, kdybych nedala tak mě snědí a neustále řvou :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
3.2.17 21:02

No my asi před měsícem zkoušeli po těch čtyřech hodinách ale nevypil vše s nevydrzel čtyři tak sme se vrátili ale teď si myslím že by to mohl dát zas nechci aby mu bolelo bříško kdyby se prejedl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24837
3.2.17 21:05

@sprajtka Tak holt ti nezbyde nic jiného, než tu 150 vyzkoušet… Ale to celé jsi mohla napsat už v té diskuzi z rána https://www.emimino.cz/…mimi-280622/ ;)
Já jsem se u dětí nikdy dávkováním na krabici neřídila jednoduše proto, že každé dítě je jiné a některému to nestačilo, zatímco jiné dítě jedlo pidi dávky a zbytek zřejmě odfiltrovalo ze vduchu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9720
3.2.17 21:05

@sprajtka tak pridej a uvidíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9566
3.2.17 21:06

Pokud ti připadá, že mu to nestačí, tak zkus dát víc a uvidíš, buď to vypije nebo ne. Ale jestli se tím prodlouží intervaly, to je těžko říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
3.2.17 21:08

Více po třech hod mu dávat nechci to by bylo po sečtení uz moc ale kdyby se prodloužil interval na čtyři tak by to vycházelo krásně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18013
3.2.17 21:25

Nase Leonka ma pouze 5kg na 10 tydnech a 150ml da v pohode. Spankovy rytmus ma stejny jako tve dite.

Jake mleko mate vy? My jsme na hipp combiotic a podle krabice by mela byt ted na 150ml a od 3 mesice 170 pet krat denne.

Pokud place po jidle a nevydrzi 3h, tak davej vetsi davku. Pokud navyseni spatne snasi, napr ze zvraci a boli brisko, navysujte po 5-10ml po dvou dnech. My to tak s Leonkou delame.

Pokud mas starosti, ze prilis rychle pribira, tak se podivej, zda vahovy prirustek jde do tuku nebo do celkove delky. Pokud tve dite pouze roste a nepripomina Michelinka juniora, tak si nedelej starosti. Rust diteti nemuzes zakazat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
4.2.17 01:34
@warita píše:
Nase Leonka ma pouze 5kg na 10 tydnech a 150ml da v pohode. Spankovy rytmus ma stejny jako tve dite.

Jake mleko mate vy? My jsme na hipp combiotic a podle krabice by mela byt ted na 150ml a od 3 mesice 170 pet krat denne.

Pokud place po jidle a nevydrzi 3h, tak davej vetsi davku. Pokud navyseni spatne snasi, napr ze zvraci a boli brisko, navysujte po 5-10ml po dvou dnech. My to tak s Leonkou delame.

Pokud mas starosti, ze prilis rychle pribira, tak se podivej, zda vahovy prirustek jde do tuku nebo do celkove delky. Pokud tve dite pouze roste a nepripomina Michelinka juniora, tak si nedelej starosti. Rust diteti nemuzes zakazat.

My jsme na nutrilonu comford a podle krabice by měla jíst v pěti dávkách 166 a já jelikož dávám po třech tak jsem to rozpočítála na 120 na dávku ale jak v noci da dvě petihodinovky někdy i šest tak mu asi vyhladne a chce se dovrznout přes den ale to ma zase jen těch 120 ale když mu dám víc po třech tak ho bolí bříško a co se týče michelinka pár faldiku máme na nozickach ale spíš sme dlouhý jelikož konfekce bodycek nám žádný nesedí všechny nám jsou krátký a široký v pase takže ma o hodně větší velikost ale v pase bych to mohla třikrát přeložit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
6.2.17 18:56

Ahoj, mám mimči 2 měsíce a týden a přes den pije 120, když nedopije, dodám mu to třeba za půl hodky. po večerním krmení spí 4-6 hodin a pak většinou vypije 150ml a pak se budí zas po 3-4 hod. nedívala bych se co na krabici a dávala mu ml podle toho kolik vypije, pokud má hlad dej mu víc:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
6.2.17 19:37

A ma urcite hlad? neni to tim, ze si potrebuje odrihnout nebo ho boli brisko? ono to muzue mit vice pricin, zkusila bych vypozorovat jestli to neni neco jineho a pak samozrejme zvysit davku, pokud mu nestaci, ale kasi bych 2?5 mesicnimu ditku vubec nedavala, an to ma jeste cas a kasi na noc moc nefandim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
7.2.17 06:49
@Světlaa píše:
Ahoj, mám mimči 2 měsíce a týden a přes den pije 120, když nedopije, dodám mu to třeba za půl hodky. po večerním krmení spí 4-6 hodin a pak většinou vypije 150ml a pak se budí zas po 3-4 hod. nedívala bych se co na krabici a dávala mu ml podle toho kolik vypije, pokud má hlad dej mu víc:-)

A přes den pijete těch 120 po kolika hodinach?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat