Reklama

Zvýšit nebo nechat dávku UM?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sprajtka
Povídálka 25 příspěvků 03.02.17 20:43
Zvýšit nebo nechat dávku um

Dobrý, den máme dvou a půl měsíční miminko a jíme po třech hodinách 120-130 a v noci vydrží v první fázi sest hodin a pak čtyři nebo pet a pak zase jedeme po třech ale poslední dobou nám přijde ze mu to přes den nestačí nevydrží pomalu ty tři hodiny a po jídle pláče přisuzujeme to tomu že jak v noci dlouho spí tak to pak potřebuje dohnat přes den a tím ze mu dáme jen 120 tak ma málo proto mne napadlo zda by pomohlo dávat větší dávku po čtyřech přes den, tím pádem přes den sní víc v noci da klidně ty petihodinovky ale da je v klidu a druhý den přes den to dohánět nebude protoze bude mít víc co myslíte pomůže to našemu problému? Když mu dám po čtyřech 150-160 a v noci dá zase ty pětihodinovky tak po zpocitani vlastně ani víc nesni takže nebude tolik pribirat máme uz skoro šest kilo

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 03.02.17 20:54

@sprajtka co píšou na krabici? Jakou by měl mít dávku?

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 03.02.17 20:59

@sprajtka jinak to samozřejmě zkusit můžeš, dát víc a uvidíš, naše nepila nikdy tabulkově, spíš míň, ale jeden čas pila přes den 120ml mléka a večer 250ml kaše. Prostě se chtěla na noc nadlábnout :nevim:

sprajtka
Povídálka 25 příspěvků 03.02.17 20:59

Na krabici je 830 ale zase to beru tou sestinou váhy a to je více a to pijeme ale stejně mi přijde že mu po ty noci ta 130 nestačí

Mollify83
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 03.02.17 21:00

Krabici neřeš, zkus zvyšit a uvidíš :D moji oba kluci od narození pijou víc než píše krabice, kdybych nedala tak mě snědí a neustále řvou :D

sprajtka
Povídálka 25 příspěvků 03.02.17 21:02

No my asi před měsícem zkoušeli po těch čtyřech hodinách ale nevypil vše s nevydrzel čtyři tak sme se vrátili ale teď si myslím že by to mohl dát zas nechci aby mu bolelo bříško kdyby se prejedl

fragola
Generální žvanilka 24766 příspěvků 03.02.17 21:05

@sprajtka Tak holt ti nezbyde nic jiného, než tu 150 vyzkoušet… Ale to celé jsi mohla napsat už v té diskuzi z rána https://www.emimino.cz/…mimi-280622/ ;)
Já jsem se u dětí nikdy dávkováním na krabici neřídila jednoduše proto, že každé dítě je jiné a některému to nestačilo, zatímco jiné dítě jedlo pidi dávky a zbytek zřejmě odfiltrovalo ze vduchu…

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 03.02.17 21:05

@sprajtka tak pridej a uvidíš

Lendeš
Kelišová 5154 příspěvků 03.02.17 21:06

Pokud ti připadá, že mu to nestačí, tak zkus dát víc a uvidíš, buď to vypije nebo ne. Ale jestli se tím prodlouží intervaly, to je těžko říct.

sprajtka
Povídálka 25 příspěvků 03.02.17 21:08

Více po třech hod mu dávat nechci to by bylo po sečtení uz moc ale kdyby se prodloužil interval na čtyři tak by to vycházelo krásně

warita
Kelišová 7443 příspěvků 03.02.17 21:25

Nase Leonka ma pouze 5kg na 10 tydnech a 150ml da v pohode. Spankovy rytmus ma stejny jako tve dite.

Jake mleko mate vy? My jsme na hipp combiotic a podle krabice by mela byt ted na 150ml a od 3 mesice 170 pet krat denne.

Pokud place po jidle a nevydrzi 3h, tak davej vetsi davku. Pokud navyseni spatne snasi, napr ze zvraci a boli brisko, navysujte po 5-10ml po dvou dnech. My to tak s Leonkou delame.

Pokud mas starosti, ze prilis rychle pribira, tak se podivej, zda vahovy prirustek jde do tuku nebo do celkove delky. Pokud tve dite pouze roste a nepripomina Michelinka juniora, tak si nedelej starosti. Rust diteti nemuzes zakazat.

sprajtka
Povídálka 25 příspěvků 04.02.17 01:34
@warita píše:
Nase Leonka ma pouze 5kg na 10 tydnech a 150ml da v pohode. Spankovy rytmus ma stejny jako tve dite.

Jake mleko mate vy? My jsme na hipp combiotic a podle krabice by mela byt ted na 150ml a od 3 mesice 170 pet krat denne.

Pokud place po jidle a nevydrzi 3h, tak davej vetsi davku. Pokud navyseni spatne snasi, napr ze zvraci a boli brisko, navysujte po 5-10ml po dvou dnech. My to tak s Leonkou delame.

Pokud mas starosti, ze prilis rychle pribira, tak se podivej, zda vahovy prirustek jde do tuku nebo do celkove delky. Pokud tve dite pouze roste a nepripomina Michelinka juniora, tak si nedelej starosti. Rust diteti nemuzes zakazat.

My jsme na nutrilonu comford a podle krabice by měla jíst v pěti dávkách 166 a já jelikož dávám po třech tak jsem to rozpočítála na 120 na dávku ale jak v noci da dvě petihodinovky někdy i šest tak mu asi vyhladne a chce se dovrznout přes den ale to ma zase jen těch 120 ale když mu dám víc po třech tak ho bolí bříško a co se týče michelinka pár faldiku máme na nozickach ale spíš sme dlouhý jelikož konfekce bodycek nám žádný nesedí všechny nám jsou krátký a široký v pase takže ma o hodně větší velikost ale v pase bych to mohla třikrát přeložit

Světlaa
Kecalka 319 příspěvků 06.02.17 18:56

Ahoj, mám mimči 2 měsíce a týden a přes den pije 120, když nedopije, dodám mu to třeba za půl hodky. po večerním krmení spí 4-6 hodin a pak většinou vypije 150ml a pak se budí zas po 3-4 hod. nedívala bych se co na krabici a dávala mu ml podle toho kolik vypije, pokud má hlad dej mu víc:-)

frame
Kecalka 364 příspěvků 06.02.17 19:37

A ma urcite hlad? neni to tim, ze si potrebuje odrihnout nebo ho boli brisko? ono to muzue mit vice pricin, zkusila bych vypozorovat jestli to neni neco jineho a pak samozrejme zvysit davku, pokud mu nestaci, ale kasi bych 2?5 mesicnimu ditku vubec nedavala, an to ma jeste cas a kasi na noc moc nefandim.

sprajtka
Povídálka 25 příspěvků 07.02.17 06:49
@Světlaa píše:
Ahoj, mám mimči 2 měsíce a týden a přes den pije 120, když nedopije, dodám mu to třeba za půl hodky. po večerním krmení spí 4-6 hodin a pak většinou vypije 150ml a pak se budí zas po 3-4 hod. nedívala bych se co na krabici a dávala mu ml podle toho kolik vypije, pokud má hlad dej mu víc:-)

A přes den pijete těch 120 po kolika hodinach?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama