Aktuálně se ptáte v těchto poradnách

Poradna o kojeneckém a batolecím mléku

tým odbornic z Nutricia

Odbornice z Nutricia, experta na mléčnou výživu, je připravena vám odpovědět na vaše všeobecné otázky týkající se (nejen mléčné) výživy dětí do 3 let nebo konkrétních výrobků značek Nutrilon a Hami.

Nové otázky v poradně:

Poradna Olivovy dětské léčebny

MUDr.Jiří Havránek

Poradna pro všechny pediatrické problémy, které řešíme v Olivově dětské léčebně (bronchiální asthma, recidivující infekce dýchacích cest, poruchy imunity, obezita, atopický ekzém a jiné alergie)....

Nové otázky v poradně:

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Kolektiv lékařů z kliniky REPROMEDA

Lékaři z kliniky REPROMEDA specializované na reprodukční medicínu, preimplentační diagnostiku a reprodukční genetiku zodpovídají otázky ohledně léčby neplodnosti a dalších oblastí souvisejících.

Nové otázky v poradně:

Poradna pro řešení zdravotních obtíží přírodní cestou

Mrg. Pavla Hájková

Hledáte úlevu od zdravotních potíží bez chemických léků a nežádoucích účinků? Ptejte se na otázky týkající se naturopatické péče o děti i dospělé a celostního přístupu k tělu a nemoci.

Nové otázky v poradně:

Poradna dentální hygienistky

Pavla Pilneyová, DiS.

V období těhotenství se velké množství žen potýká s problémy a vznikem onemocnění zubů a dásní. S čímž se setkávám ve své praxi dnes a denně. Krvácení dásní nebo kazivost zubů má v drtivé většině...

Nové otázky v poradně:

Poradna dětského psychologa

PhDr. Václav Mertin

Otázky z oblasti dětské psychologie, výchovy, chování dětí, školní problematiky, porozvodové péče i domácího vzdělávání zodpoví uznávaný dětský psycholog PhDr. Václav Mertin.

Nové otázky v poradně:

Poradna porodní asistence

Kateřina Meeganová, Dis. a Bc. Vladimíra Toplaková

Na Vaše dotazy odpovídají porodní asistentky pracující na porodních sálech v porodnici u Sv. Apolináře v Praze a provozující privátní praxi v oboru kompletní péče o těhotnou a šestinedělku.

Nové otázky v poradně:

Poradna na téma dluhy, exekuce a osobní bankroty

Zbyněk Vorel

Na Vaše dotazy v poradně dluhy, exekuce a osobní bankroty bude odpovídat Vorel Zbyněk, pověřený pracovník Advokátní kanceláře Mgr. Lukáš Kock, který poradnu převzal po odborníkovi JUDr. Davidovi Vozák

Nové otázky v poradně:

Poradna zdravé výživy a terapie pro celou rodinu

Eva Hájková, MPH, MBA

Eva jako specialistka v preventivní medicíně a výživě vám zodpoví dotazy v oblasti zdravé výživy u dětí i dospělých, poradí s vyváženými a praktickými jídelníčky a s terapií nemocí.

Nové otázky v poradně:

Poradna Bachových esencí

Lída Salemová

Bachově terapii se věnuji profesionálně 5 let. Za základ kvalitní terapie pokládám celostní a individuální přístup ke každému člověku. Ptejte se na vše co Vás zajímá z oblasti harmonizace psychiky

Nové otázky v poradně:

Poradna fyzioterapie dětí a dospělých

Tým odborníků z rehabilitace Be Balanced

Tým odborníků z rehabilitace Be Balanced vám odpoví na otázky ohledně fyzioterapie dětí, dospělých, sportovců, dyspraxie a ženské problematiky, těhotenství a péče po porodu.

Nové otázky v poradně:

Poradna pro těhotné ženy a maminky v tísni

Mgr. Jitka Došlová, Mgr. Hana Zinková

Pracovnice Poradny Na počátku odpovídají na dotazy týkající se neplánovaného těhotenství, zvažování potratu nebo adopce, nároku na finanční podporu od státu a od partnera, zodpovědnosti otce, problémů

Nové otázky v poradně:

Poradna o rodinných financích

Daniela Kočí

Ráda vám pomohu zodpovědět otázky týkající se hypoték, spoření, investování i pojištění, ale také poradím, jak správně pracovat se svými příjmy a výdaji, což je základ finančního zdraví každé rodiny.

Nové otázky v poradně:

.