Aktuálně se ptáte v těchto poradnách

Poradna pro atopický ekzém dětí

MUDr. Petra Fojtková

Dermatologie (neboli kožní lékařství) je obor zabývající se kožními problémy. MUDr. Fojtková vám dokáže poskytnou odborné rady, které se které se týkají atopického ekzému a dalších kožních potíží.

Nové otázky v poradně:

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Kolektiv lékařů z kliniky REPROMEDA

Lékaři z kliniky REPROMEDA specializované na reprodukční medicínu, preimplentační diagnostiku a reprodukční genetiku zodpovídají otázky ohledně léčby neplodnosti a dalších oblastí souvisejících.

Nové otázky v poradně:

Poradna na téma rodinné právo

Mgr. Zoltán Duna

Snažím se vždy pochopit vaši životní situaci a najít optimální řešení. Ať už potřebujete pomoci s dohodou nebo soudem. Ptejte se, ať znáte všechny svá práva. Víme, jak vás ochránit.

Nové otázky v poradně:

Poradna pro řešení zdravotních obtíží přírodní cestou

Mrg. Pavla Hájková

Hledáte úlevu od zdravotních potíží bez chemických léků a nežádoucích účinků? Ptejte se na otázky týkající se naturopatické péče o děti i dospělé a celostního přístupu k tělu a nemoci.

Nové otázky v poradně:

Poradna pro těhotné ženy a maminky v tísni

Mgr. Jitka Došlová, Mgr. Hana Zinková

Pracovnice Poradny Na počátku odpovídají na dotazy týkající se neplánovaného těhotenství, zvažování potratu nebo adopce, nároku na finanční podporu od státu a od partnera, zodpovědnosti otce, problémů

Nové otázky v poradně:

Poradna o rodinných financích

Daniela Kočí

Ráda vám pomohu zodpovědět otázky týkající se hypoték, spoření, investování i pojištění, ale také poradím, jak správně pracovat se svými příjmy a výdaji, což je základ finančního zdraví každé rodiny.

Nové otázky v poradně:

Poradna porodní asistence

Kateřina Meeganová, Dis. a Bc. Vladimíra Toplaková

Na Vaše dotazy odpovídají porodní asistentky pracující na porodních sálech v porodnici u Sv. Apolináře v Praze a provozující privátní praxi v oboru kompletní péče o těhotnou a šestinedělku.

Nové otázky v poradně:

Poradna na téma dluhy, exekuce a osobní bankroty

Zbyněk Vorel

Na Vaše dotazy v poradně dluhy, exekuce a osobní bankroty bude odpovídat Vorel Zbyněk, pověřený pracovník Advokátní kanceláře Mgr. Lukáš Kock, který poradnu převzal po odborníkovi JUDr. Davidovi Vozák

Nové otázky v poradně:

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Mgr. Lucie Machová

Do poradny směřujte dotazy týkající se psychického zvládání složitých situací v období snahy o otěhotnění, ukončení těhotenství, traumatického porodu, obtíží v poporodním období, vztahu a péče o dítě.

Nové otázky v poradně:

Poradna zdravé výživy a terapie pro celou rodinu

Eva Hájková, MPH, MBA

Eva jako specialistka v preventivní medicíně a výživě vám zodpoví dotazy v oblasti zdravé výživy u dětí i dospělých, poradí s vyváženými a praktickými jídelníčky a s terapií nemocí.

Nové otázky v poradně:

Poradna fyzioterapie dětí a dospělých

Tým odborníků z rehabilitace Be Balanced

Tým odborníků z rehabilitace Be Balanced vám odpoví na otázky ohledně fyzioterapie dětí, dospělých, sportovců, dyspraxie a ženské problematiky, těhotenství a péče po porodu.

Nové otázky v poradně:

Poradna Bachových esencí

Lída Salemová

Bachově terapii se věnuji profesionálně 5 let. Za základ kvalitní terapie pokládám celostní a individuální přístup ke každému člověku. Ptejte se na vše co Vás zajímá z oblasti harmonizace psychiky

Nové otázky v poradně:

Hledáte bezplatnou pomoc na internetu? Ať už potřebujete radu od psychologa, praktického lékaře nebo advokáta, jste na správném místě. Všechny naše poradny jsou otevřené uživatelům eMimina zdarma.

Které odborníky na eMiminu nejvíce využíváte?

Pomohou vám naši lékaři

Lékaři on-line jsou pro vás důležití, zeptejte se v poradně našeho spolupracující kožní lékařky MUDr. Petry Fojtkové, praktického lékaře MUDr. Jiřího Havránka z Olivovy dětské léčebny, imunologa MUDr. Radka Klubala nebo gynekologa MUDr. Jiřího Škultétyho. Dále dva odborníci z reprodukčních klinik pomohou s otázkami ohledně snažení o miminko a neplodnosti. Jejich celý seznam najdete v kategorii lékaři on-line radí.

Potřebujete bezplatnou právní poradnu?

Bezplatná právní poradna ne eMiminu je vám k dispozici ať už jste z Prahy, Brna, Ostravy, nebo i z malé obce v České republice. Můžete se zeptat advokáta Mgr. Zoltána Duny na dotazy ohledně rodinného práva, nebo Zbyňka Vorela, pověřeného pracovníka z Advokátní kanceláře Mgr. Lukáš Kock v dluhové poradně.

Hledáte psychologickou pomoc?

Využijte naši psychologickou poradnu, kde pomůžeme například maminkám v tísni, ale třeba i s drogovými závislostmi. Náš dětský psycholog poradí, pokud trápí něco vaše děti.

Vracíte se po mateřské zpátky do práce?

Podívejte se do poradny týkající se přivýdělků a práce během a po mateřské dovolené.

Chybí vám tu nějaký doktor, nebo odborník? Napište nám a my se budeme snažit dalšího experta do poradny sehnat.

Jak o radu on-line požádat?

Vyhledejte si poradnu, kterou zrovna potřebujete a položte odborníkovi svůj dotaz. Můžete jej poslat pod svou přezdívkou, nebo anonymně. Odpověď k vám dorazí během několika dní, notifikace vám přijde na e-mail, pod kterým jste registrovaní na eMiminu.