Bolest šlach z námahy a nespavost

15.05.20

Dobrý den,

mohla bych prosím dostat nějaké rady, co na bolest šlach pod kotníkem na vnější straně? Šlachy začnou bolet většinou při delších intenzivních tůrách. Poté v klidovém režimu je cítit jakoby brnění. Když omezím dlouhé procházky, stav se uklidní, ale stále je to cítit. Jinak jsem na nonách dá se říct neustále, stále někde v pohybu.

Plus můžete mi poradit něco na spánek?…nedokážu spát déle než do 5 hodin ráno…

Děkuji

MUDr.Lucie Kozáková
18.05.20

Dobrý den,
pokud opět vyrazíte do přírody na delší túru, doporučuji si s sebou připravit „koktejl“ Arnica montana 9CH, Ruta graveolens 9CH, Bryonia 9CH, 5 granulí od všech léků rozpustit v 3dcl vody a popíjet během zátěže vždy protřepaný roztok. Jako udržovací dávku 2×5 granulí od všech léků do vymizení příznaků.
Co se týká nespavosti zatím vyzkoušejte polykomponent Sedatif PC 3×denně 2tablety a k tomu Magnesium 300+. Pokud by za 2 týdnů nebyl efekt, ozvěte se opět, ale je potřeba upřesnit informace ohledně nespavosti. Od kdy trpíte nespavostí- po stresu, hádce? Proč nespíte-neklid nohou, přemíra myšlenek, starosti v rodině, v práci? Budíte se pravidelně ve stejnou hodinu? Apod…

Držím palce, pěkné dny, s pozdravem

Další otázky z poradny

Nespavost v těhotenství Anonymní 29.04.20
Miminko má atopický ekzém, jaké je řešení? Anonymní 27.04.20
Homeopatika v těhotenství při těhotenské cukrovce Anonymní 27.02.20